Гербіциди

Акционные товары

Купити гербіциди для позбавлення від бур’янів на поле або городі – найпростіше агротехнологічний рішення. Більше не потрібні культиватори або борони для знищення бур’янів – все це під силу якісному гербіциду.

Де купити гербіциди?

Відповідь на питання – де знайти гербіцид, простий і очевидний.
Важливо інше – як правильно підібрати гербіцид для вирішення проблеми на вашому полі.

Засоби для боротьби з бур’янами найкраще підбирати виходячи з типу рослинності на вашому полі або ділянці. Не варто купувати гербіцид заздалегідь, не розуміючи які бур’яни переважають на поле. Таким чином ви можете просто витратити гроші даремно.

Якщо ви вирішили купити пестициди, звертайте увагу не тільки на ціну препарату, а й терміни виробництва, умови зберігання і продавця. Навіть найдорожчі гербіциди втрачають свої властивості, якщо зберігаються неправильно.

Також ціна гербіциду залежить від його виду, бувають:

  • грунтові,
  • післясходові,
  • суцільної дії.

Гербіциди грунтової типу використовують для того, щоб запобігти проростання бур’янів з насіння. Такі гербіциди створюють бар’єр для деяких типів бур’янів, такий бар’єр не дає смітних рослин створювати конкуренцію культурним. Але, грунтові гербіциди не працюють проти всіх видів непотрібних рослин і тому рекомендується організувати додатковий захист післясходовими видами гербіцидів.

Для тотального знищення будь-яких бур’янів і навіть кущів застосовують препарати суцільної дії. Такі гербіциди прибирають будь-який тип рослини і використовуються для очищення полів перед посівом.

Відповідно, якщо вам потрібно прибрати всі бур’яни на полі, де не ростуть культурні рослини, вам необхідно купити гербіцид суцільної дії.

Якщо ж, вам потрібно купити гербіцид від пирію, який росте в посівах сої – завдання ускладнюється.

  1. Перше – вам необхідно вибрати післясходові селективні гербіциди, які можна вносити на сою. Таким чином, ви не знищите культуру.
  2. Друге – необхідно вибрати такий препарат, який ефективний саме проти пирію. Помилково думати, що будь-який гербіцид знищує будь-яка рослина. Це не так. Щоб отримати очікуваний ефект від гербіциду, потрібно правильно його вибрати.

Як вибрати гербіцид від бур’янів?

Діючі речовини (ДВ) гербіцидів мають різних тип дії, тому ефективність їх використання на бур’янах злакових або дводольних відрізняється. Це означає, що певний склад гербіциду може якісно прибрати тільки деякі бур’яни, для інших він буде малоефектівен або взагалі нешкідливий.

Для прикладу гербіцид від амброзії може бути як грунтовий, так і післясходовий. Проти цього бур’яну добре працює гербіцид Евролайтінг, але його можна застосовувати тільки не спеціальних гібридах соняшнику і більше ніде.

Якщо у вас амброзія росте в кукурудзі, тоді вам потрібно купити гербіцид Елюміс або інший зі схожими д.р.

Від мішія або пирію, слід вибрати грамініцид – спеціальний пестицид проти злакових рослин.

Крім того, правильний вибір пестициду не означає, що ви отримаєте 100% ефект. Часто відгуки про гербіциди від бур’янів говорять про те, що препарати не працюють, але це не так.

Дуже важливо вносити гербіцид в фазу, яка рекомендована виробником. Чим старіше бур’ян, тим більше буде потрібно гербіциду на 1 гектар і тим нижче буде ефект від його використання. Тому не варто сподіватися, що внесений гербіцид на бур’яни висотою близько 50 см прибере їх повністю. Також, різні препарати мають різний період дії. Результат від внесення гербіциду слід очікувати через 5-20 днів, все залежить від діючої речовини і погодних умов.

Гербіциди для знищення бур’янів в Україні

Придбати гербіциди в Україні тепер стало легко завдяки відкриттю нашого інтернет-магазину “Яблуком”. Крім того, що наш асортимент включає в себе велику кількість різних торгових марок світових та бюджетних брендів, досвідчені фахівці допоможуть вам підібрати такі гербіциди для бур’янів, які спрацюють найкраще і вирішать вашу проблему на поле.

У нас ви маєте можливість купити якісні гербіциди з безкоштовною доставкою до відділення Нової Пошти.

Безкоштовна доставка при покупці гербіцидів в регіони України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Бур'яни
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник