Гербіциди

Аптечка от Яблуком

Аптечка для пшеницы (базовая) title=
Цена: 1 900 грн
Аптечка для пшеницы (стандартная)
Цена: 5 000 грн
Хайпро
Цена: 14 500 грн

Для боротьби з бур’янами, гербіциди слід обирати ті, які відповідаюсть характеру бур’янів і ступеня їх розростання, а також вирощуваної культури. Якщо ви вирішуєте купити пестициди, вартість не повинна мати вирішальне значення і недорогий препарат може бути значно ефективніше, ніж дорожчий.

Ціни на гербіциди

На пестициди коштують в Україні недорого, за рахунок наявності, як оригінальних препаратів, так і їх аналогів (дженериків), що відрізняються значно нижчою вартістю. Також ціна гербіциду залежить від його виду, бувають:

  • грунтові,
  • післясходові,
  • суцільної дії.

Грунтові гербіциди використовуються для превентивної обробки поля, з метою не допустити його засмічення сходами бур’янів. Якщо при появі сходів культурної рослини з грунту проростають і бур’яни, то поле необхідно обробити післясходовими гербіцидами. Для повного знищення всіх рослин, незалежно від виду, використовуються гербіциди суцільної дії. Дані препарати застосовуються не тільки в сільськогосподарських цілях, але і для очищення ліній електропередач, територій підприємств, прибережних зон.

Як вибрати гербіцид

Діючі речовини (ДВ) гербіцидів різні і кожен призначений для знищення рослин певного виду, тому вибираючи гербіциди, купити варто відповідний, по області застосування, препарат. Вибір правильного періоду застосування і норми витрати може зіграти вирішальну роль в ефективності гербіциду. Для добре укорінених бур’янів будуть потрібні препарати гербіциди з більшою концентрацією ДВ, для тих, що тільки проростають – з меншою. Для тотального знищення всіх рослин на оброблюваній ділянці використовують гербіциди суцільної дії, їх ще називають гербіцидами неселективної дії.

Інтернет-магазин гербіцидів в Україні

Придбати гербіциди в Україні відтепер стало легко завдяки відкриттю інтернет-магазину “Яблуком”, що здійснює продаж гербіцидів по всій Україні. Ціна буде значно нижчою, ніж при покупці в звичайному магазині або у дистриб’ютора, так як у інтернет-магазину немає зайвих витрат, які впливають на собівартість товарів.

Безкоштовна доставка гербіцидів в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Виробник
Діюча речовина
Країна виробництва
Препарат оригінал
Бур'яни
Площа обробки
Культура