Гербіциди

Гербіциди для боротьби з бур’янами слід вибирати відповідні характеру бур’янів і ступеня її розростання, а також вирощуваної культури. Якщо ви вирішили купити пестициди, ціна не повинна мати вирішальне значення і недорогий препарат може бути ефективніше, ніж дорожчий.

Ціни на гербіциди вибіркової дії

На гербіциди вибіркової дії ціна в Україні низька, за рахунок наявності, як оригінальних препаратів, так і їх аналогів (дженериків), отлічающіхсястоімостью.

Також ціна гербіциду залежить від його виду, бувають:

  • грунтові,
  • післясходові,
  • суцільної дії.

Грунтові гербіциди використовуються для превентивної обробки поля, з метою не допустити засмічення поля сходами бур’янів, якщо при появі сходів культурної рослини з грунту проростають і бур’яни, то поле необхідно обробити післясходовими гербіцидами. Для повного знищення всіх рослин, незалежно від виду, використовуються препарати суцільної дії.

Препарати застосовуються не тільки в сільськогосподарських цілях, але і для очищення ліній електропередач, територій підприємств, прибережних зон.

Як вибрати гербіцид від бур’янів?

Діючі речовини (ДВ) гербіцидів різні і кожен призначений для знищення рослин певного виду, тому вибираючи гербіциди, купити варто відповідний по області застосування препарат. Вибір правильного періоду застосування і норми витрат може зіграти вирішальну роль в ефективності гербіциду.

Для виросли і укорінених бур’янів будуть потрібні препарати гербіциди з більшою концентрацією ДВ, для тільки що проростають – з меншою.

Для тотального знищення рослин на оброблюваній ділянці використовують гербіциди суцільної дії, їх ще називають гербіцидами неселективного дії.

Гербіциди для знищення бур’янів в Україні

Придбати гербіциди на Україні тепер стало легко завдяки відкриттю інтернет-магазину “Яблуком”, що здійснює продаж гербіцидів по Україні. Ціна буде нижче, ніж при покупці в магазині або у дистриб’ютора, так як у інтернет-магазину немає зайвих витрат, які впливають на собівартість товарів.

Безкоштовна доставка при покупці гербіцидів в регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Бур'яни
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник