Мінеральні добрива

Мінеральні добрива є однією із запорук отримання високих врожаїв в сільському господарстві. Поряд з насінням і засобами захисту, мінеральні добрива складають споживчу корзину сучасного фермера. На теперішньому ринку мінеральних добрив присутні як однокомпонентні (селітра, карбамід) добрива, так і багатокомпонентні тукосуміші (діамофоска, азофоска, нітроамофоска та інші). Кожне добриво відрізняється відсотковим вмістом NPK, хімічною формулою, швидкістю розщеплення і переходу в доступну форму і т.д.

Використання мінеральних добрив з метою підвищення врожайності вимагає від фермерів особливих знань в агрохімії, ґрунтознавства, фізіології рослин. На жаль, не всі фермери мають можливість отримати знання про правильне, раціональне і ефективне внесення мінеральних добрив. Таким чином, ми отримуємо низькі врожаї, нераціональне використання ресурсів, засоленість і деградацію ґрунтів, а також надлишок нітратів в готових продуктах.

Для того щоб вміти ефективно організувати грунтове живлення рослин, необхідно запам’ятати кілька простих правил.

  1. Прораховуйте норми внесення добрив. Кожна рослина споживає різну кількість азоту, фосфору і калію для формування 1 т врожаю. Точно так кожна культура залишає різну кількість елементів живлення після збирання. Важливо знати, скільки елементів залишилося з пожнивними залишками попередника, і скільки потребує наступна культура для формування планового врожаю. Різницю між цими показниками потрібно поповнити за допомогою мінеральних добрив.
  2. Годуйте рослину вчасно. Вивчіть фізіологію рослин і час переходу мінеральних солей в доступні форми для організації якісного харчування рослин. Брак елементів в критичні моменти вегетації не може бути компенсований надлишком в наступному внесенні.
  3. Перевіряйте постачальників мінеральних добрив. Неякісні добрива здатні завдати непоправної шкоди посівам.

Як ви вже зрозуміли неможливо однаково ефективно підживити кукурудзу і соняшник нітроамофоскою в нормі 100 кг / га. Якщо у вас є бажання оптимізувати витрати на мінеральні добрива і підвищити ефективність їх застосування, то дотримуйтесь зазначених правил або звертайтеся до фахівців «Яблуком».

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Культура
Виробник
Терміни відвантаження товару
Склад