Мінеральні добрива

Мінеральні добрива в Україні

Мінеральні добрива для рослин – запорука отримання високих врожаїв в сільському господарстві. Поряд з насінням і засобами захисту, мінеральні добрива становлять споживчу корзину сучасного фермера. На ринку мінеральних добрив присутні як однокомпонентні (селітра, карбамід) добрива, так і багатокомпонентні тукосуміші (діаммофоска, азофоска, нітроамофоска та інші). Кожне добриво відрізняється процентним вмістом NPK, хімічною формулою, швидкістю розщеплення і переходу в доступну форму і т.д.

Використання мінеральних добрив з метою підвищення врожайності вимагає від фермерів знань в агрохімії, ґрунтознавства, фізіології рослин. На жаль, не всі фермери мають можливість отримати знання про правильне, раціональне і ефективне внесення мінеральних добрив. Таким чином, ми отримуємо низькі врожаї, нераціональне використання ресурсів, засоленість і деградацію ґрунтів, а також достаток нітратів в готових продуктах.

Правила використання мінеральних добрив для рослин

Для того щоб вміти організувати грунтове живлення рослин, необхідно запам’ятати прості правила.

  1. Прораховуйте норми внесення добрив. Кожне рослини споживає різну кількість азоту, фосфору і калію для формування 1 т врожаю. Точно, так само, кожна культура залишає різну кількість елементів живлення після збирання. Важливо знати, скільки елементів залишилося з пожнивними залишками попередника, і скільки зажадає наступна культура для формування планового врожаю. Різницю між цими показниками потрібно заповнити за допомогою мінеральних добрив.
  2. Годуєте рослина вчасно. Вивчіть фізіологію рослин і час переходу мінеральних солей в доступні форми для організації якісного харчування рослин. Брак елементів в критичні моменти вегетації не може бути компенсована надлишком в наступному внесенні.
  3. Перевіряйте постачальників мінеральних добрив. Неякісні добрива здатні завдати непоправної шкоди посівам.

Неможливо однаково ефективно підживити кукурудзу і соняшник нітроамофоски в нормі 100 кг / га. Хочете оптимізувати витрати на мінеральні добрива і підвищити ефективність їх застосування, то дотримуйтесь зазначених вимог або звертайтеся до фахівців «Яблуком».

Мінеральні добрива для городу купити в Україні можна в інтернет-магазині “Яблуком” за чесними цінами.

Безкоштовна доставка міндобрив в регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 4,33 из 5)
blankLoading...
Фільтр
×

Спосіб внесення

Культура

Виробник

Склад