Стимулятори/регулятори росту

Стимулятори росту рослин застосовують для поліпшення якості і об’єму врожаю, за допомогою різних діючих речовин, переважно органічного походження, що стимулюють рослину до швидшого розвитку. Купити стимулятори росту рослин Ви можете в аграрному інтернет-магазині “Яблуком” за чесними цінами, з безкоштовною доставкою по Україні.

Склад стимуляторів росту

Застосування доцільно не тільки за рахунок ціни стимуляторів росту рослин, але й через їхню високу біологічну активність. Дані препарати використовують, як для обробки сходів с/г рослин, так і для обробки посівмату, що забезпечує насіння енергією початкового росту і дозволяє отримати сильні сходи.

Гібереліни

Це фітогормони дітерпенової групи, які є антагоністами цитокінінів. Гібереліни виконують цілий ряд функцій:

  • видовження гіпокотиля;
  • розвиток органів рослини;
  • контроль проростання насіння і росту стебла в довжину;
  • процес переходу рослини до цвітіння.

Ауксини

Похідні індолу, активно стимулюють ріст пагонів, коренів. Недостача ауксина призводить до в’янення зеленої маси рослини. Без ауксина неможливий активний розвиток рослини на початкових етапах вегетації. Ауксини високо активні фізіологічно, що дозволяє їм у значній мірі впливати на темпи розвитку культурних рослин.

Цитокиніни

Гормони рослин, які контролюють процеси поділу клітини. Цитокиніни стимулюють транспорт в клітину рослини поживних речовин і уповільнюють старіння листя. Синтетичні аналоги цитокінінів – діфенілсечовина і тідіазурон, стимулюють цітокенез рослини аналогічно природним цитокинінам.

За допомогою цих складових можна в значній мірі контролювати швидкість росту рослин і навіть уповільнювати дозрівання, якщо це буде потрібно. При виробництві стимуляторів росту використовуються тільки органічні сполуки або штучно синтезовані, але аналогічні натуральним.

Доставка стимуляторів росту рослин безкоштовна в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Культура
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник