Десиканти

Десиканти – хімічні речовини, які викликають зневоднення тканин рослин і застосовуються, як фермерами, так і дачниками для підсушування рослин на корені. Такий процес називається -десікація. Найчастіше десиканти використовують для підсушування рослин, тим самим прискорюючи і покращуючи рівномірність визрівання, що полегшує подальшу збирання врожаю машинним методом.

Застосування десиканта для врожаю

Десикація допомагає точно розрахувати час збору і підібрати строки збирання врожаю, запобігти втраті врожаю, підвищити якість збору за рахунок знищення хвороб культур і придушення бур’янів. Особливо важливими ці чинники є для соняшника і бобових.

Фізіологічно так склалося, що такі культури як соняшник і бобові НЕ дозрівають рівномірно, а під дією десиканта м’які тканини цих рослин висихають, що в свою чергу стимулює відтік ассимилянтов зі стовбура і листя рослин в насіння і плоди. В результаті обробки культур десикантами, Ви підвищуєте масличность культур або збільшуєте вміст клейковини, за рахунок чого вирощена Вами культура підвищує свою класність на 1-2 позиції.

Чому необхідно використовувати препарати-десиканти на полі

Десиканти важливі в несприятливих осінніх умовах, коли йдуть затяжні дощі і присутній підвищена вологість, а також щоб уникнути великих втрат при збиранні врожаю. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити якісні десіканти- Диктор, Регістан, які відмінно зарекомендували себе в Україні і пройшли випробування в різних кліматичних поясах.

Купити десиканти оптом в Україні можна в інтернет-магазині “Яблуком” за чесними цінами.

Безкоштовна доставка десикантом в регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×

Спосіб внесення

Тип посіву

Який бур’яни потрібно прибрати

Тип дії

Площа обробки

Країна виробництва

Виробник