Фунгіциди

a class="cat-desc-button" style="font-size: 16px;" href="/ua/fungitsidy/?filters=dlya-knopki[4541]">На зернові Для овочів / садів На бобові На соняшник

Аграрний інтернет-магазин “Яблуком” пропонує засоби захисту рослин вітчизняних виробників, так і іменитих світових брендів. Підібрати і купити фунгіциди на нашому сайті Вам можуть допомогти наші професійні менеджери. Якщо ви шукаєте конкретний препарат, то відразу після оформлення замовлення товар буде відправлений в будь-яку область або місто в Україні, доставка безкоштовно.

Фунгіциди: характеристика препаратів

Фунгіциди – це хімічні препарати, здатні знищувати спори грибів і грибкові захворювання рослин на етапах вегетації. Препарати подібної дії не є обов’язковими для обробки рослин повсюдно, і застосовуються локально, в регіонах з високим рівнем захворюваності конкретної сільськогосподарської культури.

Також фунгіциди застосовуються для:

  • обробки полів перед посівом;
  • передпосівного знезараження посівного матеріалу;
  • обробка препаратами-фунгіцидами овочів на різних етапах вегетації.

Обидва види проявляються по-різному, але забезпечують хороший захист від таких захворювань як: плямистість листя, борошнистої роси, альтернаріоз та багато інших.

Близько 70% захворювань культурних рослин – наслідок зараженого посівного матеріалу, і тільки в 30% випадків причиною стає зараження з грунту. Обробка насіння фунгіцидами захищає рослину в період набору вегетативної маси від хвороб і допомагає використовувати енергію росту на 100%.

Види фунгіцидів

Фунгіциди бувають двох видів:

  1. Контактні – захищають рослину від проникнення збудників захворювань, не проникаючи всередину рослини, тому не можуть використовуватися для лікування.
  2. Системні – поширюють свою дію на всю рослину, включаючи кореневу систему, незалежно від місця попадання робочої суміші.
  3. Куративні (лікуючі фунгіциди) – група препаратів, здатних усувати патогени після інокуляції.

Як купити фунгіциди на сайті “Яблуком”? Вибір фунгіциду

Висока вартість не гарантує, що ви купите ефективний фунгіцид, ціна тут не грає вирішальної ролі. Надійність профілактики або адекватність лікування рослин залежить від вибору препарату і, що містяться в ньому, діючих речовин. Всі фунгіциди для рослин класифікуються згідно зі своїм принципом дії і діляться на контактні, системні, куратівние.

Безкоштовна доставка фунгіцидів в регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×

Мета обробки

Культура

Діюча речовина

Препарат оригінал

Країна виробництва

Виробник

Хвороби