Фунгіциди

Аграрний інтернет-магазин “Яблуком” пропонує широкий вибір засобів захисту рослин, як вітчизняних виробників, так і іменитих світових брендів. Підібрати і купити фунгіциди на нашому сайті Вам можуть допомогти наші професійні менеджери. Якщо ж ви шукаєте конкретний препарат, то відразу після оформлення замовлення товар буде відправлений в будь-яку область або місто в Україні, доставка безкоштовно.

Фунгіциди – це хімічні препарати, здатні знищувати спори грибів і грибкові захворювання рослин на різних етапах вегетації. Препарати подібної дії не є обов’язковими для обробки рослин повсюдно, і застосовуються локально, в регіонах з високим рівнем захворюваності конкретної сільськогосподарської культури.

Також фунгіциди застосовуються для:

  • обробки полів перед посівом;
  • передпосівного знезараження посівного матеріалу;
  • обробка препаратами-фунгіцидами овочів на різних етапах вегетації.

Близько 70% захворювань культурних рослин є наслідком зараженого посівмату, і тільки в 30% випадків причиною стає зараження з грунту. Обробка насіння фунгіцидами надійно захищає рослину в період набору вегетативної маси від хвороб, та допомогає використовувати енергію росту на 100%.

Як купити фунгіциди на сайті “Яблуком”? Вибір фунгіциду

Висока вартість не гарантує, що ви купите ефективний фунгіцид, ціна тут не грає вирішальної ролі. Надійність профілактики або адекватність лікування рослин залежить від правильного вибору препарату та діючих речовин. Всі фунгіциди для рослин класифікуються згідно зі своїм принципом дії і діляться на контактні, системні, куративні.

  1. Контактні – захищають рослину від проникнення збудників захворювань, не проникаючи всередину рослини, тому не можуть використовуватися для лікування.
  2. Системні – поширюють свою дію на всю рослину, включаючи кореневу систему, незалежно від місця попадання робочої суміші.
  3. Куративні (лікуючі фунгіциди) – група препаратів, здатних усувати патогени після інокуляції.

Доставка фунгіцидів безкоштовна в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Культура
Діюча речовина
Препарат оригінал
Країна виробництва
Виробник
Терміни відвантаження товару
Умови оплати
Хвороби