Насіння соняшника

Насіння соняшнику відноситься до тих посівних матеріалів, які користуються великою популярністю в Україні. Щоб забезпечити високий урожай в наступному році, потрібно правильно вибирати посівний матеріал і купити насіння соняшника у надійного постачальника

Чому потрібно ретельно підбирати насіння соняшнику перед покупкою?

Правильний вибір посівного матеріалу може забезпечити фермеру високу врожайність в 40 центнерів з гектара і більше, при низьких ризиках втрати врожаю від посухи або в результаті ураження шкідниками.

На різне насіння ціни виробників залежать від:

  • популярності серед покупців;
  • країни виробника насіння соняшнику;
  • технології вирощування (традиційна або під обробку гербіцидами);
  • сорт або гібрид.

Найпопулярнішими серед аграріїв є насіння соняшнику під обробку гербіцидами типу Евролайтнінг і Гранстар, це обумовлено відносною легкістю в догляді за даними гібридами. За тривалістю вегетації потрібно орієнтуватися на клімат, бажано дізнатися у досвідчених фермерів вашого регіону і визначитися з яким терміном дозрівання насіння соняшнику купити необхідно.

Посівний матеріал соняшника в залежності від регіону

Чим північніше регіон, тим нижче повинен бути термін вегетації, відповідно, чим південніше – тим вище. Оптимальними варіантами для південних областей нашої країни будуть: Дністер, Дунай, Рими, Меркурій, НК Бріо, НК Конді. Для північних – Меридиан, НС-Х-6043, Далія.

Бал посухостійкості насіння соняшнику грає не останню роль в показнику врожайності. Якщо в регіоні багато опадів навесні і на початку літа – зверніть увагу на стійкість до пероноспорозу; якщо в грунт внесена велика кількість азотних добрив, то важлива стійкість до вилягання.

Купівля насіння соняшнику на “Яблуком”

На сайті аграрного інтернет-магазину “Яблуком” здійснюється продаж насіння соняшнику високої якості, а також пестицидів і мікродобрив за низькими цінами, сорієнтованими на середні і великі фермерські господарства. У нашому інтернет-магазині насіння соняшнику придбати можна буквально в два кліки, після заповнення мінімальної контактної інформації та оплати замовлення ми здійснимо доставку безкоштовно в будь-який регіон України зручним для вас способом.

Якщо ви ще не визначилися з вибором насіння соняшнику, з покупкою допоможуть наші професійні консультанти, вони дадуть відповідь на будь-яке ваше питання, порадять які купити насіння соняшника вам необхідно, з урахуванням всіх особливостей регіону та технології вирощування. Для постійних замовників у нас передбачені знижки.

Безкоштовна доставка насіння соняшника в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Вибираючи “Яблуком” – ви отримуєте надійного партнера!

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Фактична врожайність
Селекція
Технологія вирощування
Терміни відвантаження товару
Умови оплати
Виробник
Рік врожаю
Високоолеінові
Кондитерські
Найкращі області для вирощування