Протруйники

Без спеціального захисту від хвороб і шкідників отримати високий урожай практично неможливо. Купити протруйник, здатний захистити насіння і майбутній урожай, ви можете на нашому сайті. Засіб здатний довгі місяці зростання і дозрівання рослини оберігати його від захворювань і ураження шкідниками.

Як обрати протруйник?

Препарати діляться на три групи: фунгіцидні, інсектицидні і комплексні.

Фунгіцидні протруйники

Захищають рослину від хвороботворних бактерій, запобігаючи зараженню. Насіння соняшнику та кукурудзи продаються вже протравленими, так посівний матеріал захищається на період зберігання і транспортування до покупця, і потім до посіву насіння.

Інсектицидні протруйники

Засоби цього типу захищають насіння в період від комах і жуків. Інсектицидний протруйник можна купити, щоб обробити насіння прямо перед посівом.

Комплексні протруйники

Широко використовуються для передпосівної обробки насіння пшениці та ячменю. Найбільшу популярність серед протруйників, призначених для комплексного захисту картоплі, знайшов недорогий аналог “Престиж” – протруйник Армада. Препарат і системної і контактної дії. Ефективно застосовувати його від:

  • колорадського жука;
  • попелиці;
  • дротяники.

І для боротьби з такими хворобами картоплі:

  • ризоктоніоз;
  • парша звичайна.

Для того, щоб купити протруйник в нашому інтернет-магазині потрібно зробити всього 2 кліка. Після заповнення заявки з контактними даними, з вами зв’яжеться наш менеджер, він кваліфіковано проконсультує вас по вибору протруйника для зернових або картоплі, запропонує скористатися наявними знижками і організує оперативну доставку в будь-який регіон України.

Почавши співпрацю з “Яблуком” ви придбаєте надійного партнера для підвищення показників врожайності вашого фермерського господарства.

Досвідчені менеджери аграрного інтернет-магазину “Яблуком” допоможуть уберегти вас від можливих помилок і допоможуть вибрати і купити найбільш підходящий протруйник. Доставка здійснюється безкоштовно в будь-який регіон України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Тип дії
К-сть насіння для оброблення
Вартість обробки 1 т
Кількість компонентів
Країна виробництва
Виробник
(Язык) Условия заказа