Насіння кукурудзи

Необхідність купити насіння кукурудзи найчастіше з’являється у фермера безпосередньо перед посівом. Коли посівний матеріал соняшника купують заздалегідь, то кукурудзу замовляють майже перед самим посівом.

Стислі терміни для вибору посівної кукурудзи змушують клієнтів зміщувати пріоритет в сторону швидкої доставки, а не найбільш підходящого гібрида кукурудзи. Тому, ми радимо готуватися до посіву кукурудзи заздалегідь і з розумом вибирати насіння кукурудзи посівної

Коли краще купувати насіння кукурудзи?

Якщо мова йде про фермерські господарства від 5 Га і більш, то є сенс продумано поставитися до придбання посівного матеріалу. Насіння кукурудзи купити можна, як за високою ціною ближче до посівної, так і відчутно дешевше, ознайомившись з акційними пропозиціями на нашому сайті.

Найкраще купувати насіння кукурудзи в період з серпня по листопад. У цей час найвигідніші ціни, як на залишки, так і на передоплату гібридів.

Насіння кукурудзи – ціна на посівну кукурудзу в Україні

У рейтингу посівів кукурудза посідає друге місце після соняшнику, а північний схід України є абсолютним лідером по її вирощуванню. Кукурудза є однією з найважливіших сільськогосподарських культур. Зерно затребуване на ринку за рахунок високої харчової цінності, як для людини, так і для тварин. Рентабельність фермерського бізнесу може сягати до 800%, якщо насіння кукурудзи купити за низькою ціною.

Існує два варіанти заощадити на купівлі насіння кукурудзи:

Купувати залишки непроданого торішнього посівного матеріалу.

З середини літа і до початку осені бронювати необхідний обсяг під посів за ціною нижче на 30-50%, ніж перед сезоном посівної.

Низькі ціни на кукурудзу в Україні – Реальна економія з “Яблуком”

Використовуючи такі методи при купівлі насіння кукурудзи для посіву, ви знизите собівартість готового врожаю на 30% і більше. Знайти вигідні пропозиції не важко, інтернет-магазин “Яблуком” готовий запропонувати оптимальні умови, за якими можна купити насіння кукурудзи за ціною набагато нижчою, ніж у конкурентів.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з актуальними цінами кукурудзи і замовити необхідний обсяг насіння на вигідних умовах.

Досвідчені менеджери зможуть уберегти від можливих помилок і допоможуть вибрати відповідний гібрид або сорт кукурудзи.

Доставка здійснюється оперативно в будь-який регіон України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Селекція
ФАО
Врожайність
Вологовіддача
Країна виробництва
Виробник
Стійкість до посухи
Найкращі області для вирощування
Стійкість до холоду
Здатність формувати 2 качана
Придатність для вирощування в монокультурі
Тип насіння