Насіння кукурудзи

Необхідність купити насіння кукурудзи найчастіше з’являється у фермера безпосередньо перед посівом. Посівний матеріал кукурудзи замовляють майже перед самим виходом в поле.

Стислі терміни змушують клієнтів зміщувати пріоритет в сторону швидкої доставки, а не найбільш підходящого гібрида. Тому, ми радимо готуватися до посіву заздалегідь і з розумом вибирати насіння.

Як вибрати самий урожайний гібрид кукурудзи на посів?

Посівна кукурудза в Україні ділиться на кілька категорій, залежно від цілей вирощування і селекції. Для того щоб купити найкраще насіння кукурудзи, вам необхідно пройти короткий чек-лист підбору гібриду.

  1. Для чого ви будете сіяти насіння кукурудзи? На зерно або на силос?

З відповіді на ці два питання ми почнемо підбір потрібного посівмату кукурудзи. Гібриди і сорти на зерно і на силос відрізняються продуктивністю, тому вам потрібно чітко сформулювати запит. Якщо ви хочете купити насіння кукурудзи та виростити зерно на продаж – вибирайте гібриди на зерно.

Якщо вам потрібна силосна кукурудза для відгодівлі тварин – купуйте гібриди для силосу. Якщо у вас невелика площа, і ви вирощуєте кукурудзу на корм – можна брати або зернові гібриди, або змішаного типу. Перед покупкою обов’язково почитайте опис на ці насіння кукурудзи.

  1. В якому регіоні ви проживаєте? Чи готові самостійно досушувати насіння кукурудзи або хочете зібрати з оптимальною вологістю?

Вологовіддача сортів насіння кукурудзи разюче відрізняється і залежить від селекціонерів і правильного підбору гібриду по ФАО. Дорожчі – швидше скидають вологу навіть з високими одиницями ФАО. Насіння кукурудзи української селекції дуже чутливі до регіону, неправильний підбір ФАО загрожує вам вологими насінням або прибиранням поля на новий рік.

Перед тим як купити насіння посівної кукурудзи, дізнайтеся, який показник ФАО краще підійде для вашого регіону.

  1. За якою технологією плануєте вирощувати насіння кукурудзи? Яку врожайність хочете отримати?

Ці питання, напевно, найголовніші, тому ви повинні дати чесні відповіді, щоб не витратити гроші даремно.

Ми розглянемо показники і характерні відмінності по селекції.

Насіння кукурудзи української селекції періоду до 2005 року – Солонянський, Любава, Білозерський та інші популярні гібриди мають одну важливу особливість. Всі вони не дуже добре скидають вологу, тому при покупці української селекції кукурудзи важливо підібрати ФАО з точністю до 10 одиниць.

Кукурудза української селекції

Кукурудза української селекції більш пізнього періоду набагато перевершує «старичків». Вологовіддача і продуктивність гібридів Маїс на дуже високому рівні.

Якщо ваша технологія не передбачає внесення мінеральних добрив і ви плануєте зібрати 5-7 т / га – купіть насіння кукурудзи Маїс Синельникове. Ціна на насіння кукурудзи Маїс прийнятна і якість співвідносна.

Кукурудза іноземної селекції

Насіння посівної кукурудзи іноземних селекціонерів відрізняються високою продуктивністю і стійкістю до погодних факторів. Лідерами ринку в продуктивності гібридів кукурудзи прийнято вважати американців. Саме їх насіння мають кращу посухостійкість і врожайність.

Для того щоб отримувати врожаї понад 13-15 т / га вам потрібні сорти Монсанто або Піонер, але обов’язково оригінал. Крім того, такі продуктивні насіння потребують високих нормах добрив.

Кращими серед силосної кукурудзи вважаються французькі селекціонери. Насіння кукурудзи французької селекції Лімагрейн, Євраліс або Маїсадур забезпечують високий вихід високоякісного силосу. Також у них хороші ранні насіння кукурудзи.

Сингента, яка також мають в своїй лінійці гідні насіння кукурудзи відрізняється хорошою стійкістю до сажки та швидкої вологовіддачею гібридів кукурудзи.

Коли найкращий час щоб недорого купити насіння кукурудзи?

Якщо мова йде про фермерські господарства від 5 га і більше, то є сенс продумано поставитися до придбання посівного матеріалу. Вартість насіння кукурудзи найбільш висока ближче до посівної. Ознайомившись з акційними пропозиціями на нашому сайті, Ви можете істотно заощадити.

Найкраще купувати насіння кукурудзи в період з серпня по листопад. У цьому час найвигідніші ціни, як на залишки, так і на передоплату гібридів.

Де купити насіння кукурудзи?

Тут може бути 2 варіанти для вирішення цього питання.

Якщо вам важливий кінцевий результат і ви вирощуєте більше 5 га кукурудзи, то найкраще придбати посевмат у сертифікованих продавців – інтернет-магазинах або дистриб’ютора у вашому регіоні. Обов’язково вимагайте документи на насіння гібридів кукурудзи, щоб не нарватися на підробку або товарні насіння.

Якщо ж вам результат не є принциповим – ви завжди можете купити насіння кукурудзи на ринку або з рук. В такому випадку якість куплених насіння буде залежати тільки від особистісних якостей продавця.

Ціна на посівну кукурудзу в Україні.

У рейтингу посівів кукурудза посідає друге місце після соняшнику, а північний схід України є абсолютним лідером по її вирощуванню. Кукурудза є однією з найважливіших сільськогосподарських культур. Зерно затребуване на ринку за рахунок високої харчової цінності, як для людини, так і для тварин. Рентабельність фермерського бізнесу може сягати до 800%.

Існує два варіанти заощадити на купівлі насіння кукурудзи:

  • Купувати залишки непроданого торішнього посівного матеріалу.
  • З середини літа і до початку осені бронювати необхідний обсяг під посів за ціною нижче на 30-50%, ніж перед сезоном посівної.

Низькі ціни на кукурудзу в Україні – Реальна економія з “Яблуком”

Використовуючи такі методи при купівлі насіння кукурудзи для посіву, ви знизите собівартість готового врожаю на 30% і більше.

Знайти вигідні пропозиції не важко, інтернет-магазин “Яблуком” готовий запропонувати оптимальні умови, за якими можна купити насіння кукурудзи за ціною набагато нижчою, ніж у конкурентів.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з актуальними цінами і замовити необхідний обсяг насіння на вигідних умовах.

Досвідчені менеджери зможуть уберегти від можливих помилок і допоможуть вибрати відповідну кукурудзу на посів.

Доставка насіння здійснюється оперативно в будь-який регіон України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Селекція
ФАО
Врожайність
Вологовіддача
Країна виробництва
Виробник
Рік врожаю
Стійкість до посухи
Найкращі області для вирощування
Стійкість до холоду
Здатність формувати 2 качана
Придатність для вирощування в монокультурі
Тип насіння