Насіння гречки

Купити насіння гречки на “Яблуком”

насіння гречки

Гречка відноситься до однорічним рослинам. Її насіння можна вирощувати на різних грунтах, в різних територіальних зонах і кліматичних умовах. У період цвітіння їм шкідлива посуха і підвищені температури. Небезпеку становлять також низькі температури – вже при -1 гр. Цельсія квіти гинуть, а листю завдається непоправна шкода.

При -6 гр. Цельсія гине гречка будь-якого віку і сорту. Середньостиглі гречані насіння коштує сіяти в ранні терміни, скоростиглі – в більш пізні.

Про вирощування гречки

Зберігати посівні зерна гречки слід в тканинних мішках в сухих приміщеннях. Допускається зберігання насипом за умови, що висота «гори» не перевищуватиме 2,5 метрів.

Переробка насіння гречки

Зібрані врожаї необхідно очищати на зерноочисних верстатах і негайно висушувати після збору. В іншому випадку зерновий матеріал почне самосогревание. Проводиться попередня, первинна і вторинна очистка – за допомогою обладнання різного виду.

Для нормальної збереження культури необхідна сушка до 15-процентного рівня вологості.

Цілі застосування

Більшість гречаних рослин активно застосовується в медичних цілях. Кошти з гречки мають цінними властивостями:

Збільшують проникність капілярів судин і покращують їх еластичність (за рахунок високого вмісту рутина);
Надають відхаркувальну, антисклеротичну і гіпертонічне дію.

Кошти використають для боротьби з ревматизмом, при схильності до крововиливів в слизові оболонки і шкіру, для профілактики крововиливу в очну сітківку, серце і мозок, для лікування авітамінозу.

Головним продуктом, що одержуються з обробленої гречки, є гречана крупа. Вона має відмінні дієтичні та смакові характеристики.

Безкоштовна доставка насіння гречки в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Гречка для посіву з високою врожайністю!

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...