Гумати

В сучасних технологіях вирощування польових, садових і овочевих культур все більші акценти ставлять на користь органічного вирощування і мінімізації пестицидного і нітратного впливу на рослини. В органічних системах вирощування особливе місце займають гумати.

Що таке гумат?

Гумати – це грунтові солі, а саме калійна і натрієва сіль гумусових кислот які утворюються після процесу розкладання рослинних залишків. Найбільше гумусових кислот нагромаджується в торфі, вугіллі та сапропелю. Саме з цих джерел отримують концентрат, який, надалі, знаходить форму гранул або розчину. Таким чином, ми отримуємо 2 види добриві під назвою гумат – сухі і рідкі.

Гранульований гумат вносять в грунт з метою підвищення родючості. Гумінові речовини є каталізатором роботи ґрунтових мікроорганізмів, в результаті чого підвищуються фізичні характеристики грунту (водопроникність, повітропроникність та інші). Як сухе добриво гумат активно застосовують в європейській культурі землеробства. У нашій країні найбільш популярними є рідкі гумати. Особливий попит на гумат калію, гумат натрію і гумат калію з мікроелементами.

У чому переваги гумата калію?

Гумат калію володіє відмінним стимулюючою дією. Завдяки комплексу природних кислот, відповідним потребам рослин, застосування гуматів благотворно впливає на ростові процеси і збільшує потенційну врожайність.

Крім того, гумат калію має ще кілька додаткових властивостей. При використанні гумат калію для розсади збільшується відсоток приживлюваності рослин, вони швидше адаптуються до відритого грунту. При внесенні гуматов на виноградники і плодові дерева спостерігається підвищення цукристості плодів, поліпшення лежкості і підвищення природного імунітету до грибків.

Правила вносення гуматів

Польові культури добре реагують на сумісне внесення гуматів з пестицидами. Гумати знижують стресовий вплив гербіциду на сою, соняшник, кукурудзу. Природні кислоти в складі гуматов стимулюють набір вегетативної маси польових рослин, підвищують стійкість до посухи і хвороб. Найкраще вносити гумат для соняшника в період активного росту, в фазі від 2 пар справжніх листів; для кукурудзи – від 5 аркушів; для зернових – в період появи междоузлий.

Досягти високих показників врожайності при внесенні гуматов можна тільки використовуючи якісні препарати і дотримуючись норми застосування гумату. На жаль, на ринку є багато недобросовісних виробників, які пропонують забарвлену воду замість якісного гумата. Вартість таких добрив невисока, але чи готові ви платити 40-50 грн за забарвлену воду?

Ми убезпечили вас від підробок, тому пропонуємо тільки якісні і перевірені добрива. Клієнти «Яблуком» отримують тільки високі врожаї купуючи кращі препарати.

Купити гумат калію або отримати консультацію щодо цього виду добрив ви можете набравши будь-який номер, вказаний на сайті.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...