Гербіциди грунтові

Найбільшої шкоди сільськогосподарським культурам бур’яни завдають на ранніх етапах розвитку, адже коли культурна рослина знаходиться в фазі 3-5 листків починається процес формування генеративних органів, тому рослинний організм потребує найбільшої кількості поживних елементів і вологи, які він може споживати тільки з грунту. Купити ефективні грунтові гербіциди можна на сайті “Яблуком”

Чому необхідна обробка грунтовими (ґрунтовими) гербіцидами

Бур’яни починають відчайдушну конкуренцію з культурою за поживні елементи і вологу, потім це негативно позначається на кількості і якості продукції. Тому в цей період потрібно здійснювати максимальний захист посівів за допомогою ґрунтових гербіцидів, які можна вносити до і після посіву, але до появи перших сходів культурної рослини.

Обробку грунтовими гербіцидами потребують посіви кукурудзи, соняшнику, сої та цукрових буряків. Гербіциди разом з грунтовою вологою створюють так званий «захисний екран». Бур’яни, починають сходити торкаючись до нього – гинуть. Період захисту після обробки триває від 20 до 35 днів.

Особливості застосування ґрунтових гербіцидів

Не варто забувати, що норми обробки грунтовими гербіцидами залежать від типу грунту. Так, наприклад, на легких ґрунтах необхідно застосувати мінімальні норми, які завжди прописують виробники, а на важких – максимальні.

Грунтові гербіциди можна вносити:

  • до посіву за допомогою спеціальних знарядь на глибину 5-10 см після посіву
  • після посіву, в умовах добре зволоженою грунту, адже без вологи препарат просто не спрацює
  • обробка грунтовими гербіцидами за 2-3 дня до початку проростання культури і одночасно з посівом культурних рослин

Практичні дані підтверджують чотири основні чинники, які впливають на ефективний результат:

  • ґрунтова волога, без якої засіб не зможе створити захисний екран, який і контролює сходи бур’янів
  • оптимальний температурний режим від 10 до 25 ° С.
  • обов’язкова закладення пестициду в грунт на глибину 3-5 см. Це дозволить з’єднати грунтовий гербіцид з вологою, що знаходиться у верхньому шарі грунту, а також у верхніх горизонтах завжди міститься найбільша кількість насіння бур’янів
  • якість підготовки поля, адже грунтовий гербіцид здатний ефективно працювати на дрібно-грудкуватої грунті

Як вибрати якісні грунтові гербіциди

Асортимент базових ґрунтових гербіцидів, представлені на ринку широкий. Є препарати, які більш ефективні в боротьбі зі злаковими бур’янами, це, наприклад, до складу яких входить діюча речовина ацетохлор, є пестициди, які забезпечують надійний захист від дводольних бур’янів, також препарати на основі декількох діючих речовини, контролюють і злакові та дводольні бур’яни .

Можна також поєднувати однокомпонентні препарати, що б знищити весь спектр сорянков. Тому краще вибирати і купувати грунтові гербіциди спираючись на видовий склад бур’янів і типу грунту, тому що, наприклад, фахівці не рекомендують застосування препаратів на основі діючої речовини ацетохлор на легких ґрунтах.

У виборі грунтового гербіциду вам допоможуть наші фахівці, які підберуть оптимальний варіант за ціною та характеристиками, враховуючи особливості вашого поля і культури. Купуючи грунтові гербіциди на нашому сайті ви отримаєте якісний сертифікований товар і кваліфіковане агрономічний супровід.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Культура
Бур'яни
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник