Гербіциди грунтові

Чому необхідна обробка грунтовими (ґрунтовими) гербіцидами

Найбільшої шкоди сільськогосподарським культурам бур’яни завдають на ранніх етапах розвитку, адже коли культурна рослина знаходиться в фазі 3-5 листків починається процес формування генеративних органів, тому рослинний організм потребує найбільшої кількості поживних елементів і вологи, які він може споживати тільки з грунту. Купити ефективні грунтові гербіциди можна на сайті “Яблуком”

Бур’яни починають відчайдушну конкуренцію з культурою за поживні елементи і вологу, потім це негативно позначається на кількості і якості продукції. Тому в цей період потрібно здійснювати максимальний захист посівів за допомогою ґрунтових гербіцидів, які можна вносити до і після посіву, але до появи перших сходів культурної рослини.

На яких культурах застосовують досходовы гербіциди?

Грунтові гербіциди використовують тільки на просапних культурах, а саме на соняшнику, кукурудзі, сої, горосі, ріпаку, картоплі, овочах.

Залежно від типу засміченості і культури є різні види ґрунтових гербіцидів. Одні – старі і відомі, як гербіцид Харнес або Гезагард; інші – більш нового покоління, на основі діючих речовин метолахлор, пропізохлор і інші.

Для правильного підбору грунтового гербіциду ми радимо скористатися допомогою наших агрономів.

Від яких бур’янів захищають грунтові гербіциди?

Всі грунтові гербіциди не мають суцільної дії, а працюють вибірково, проти деяких типів бур’янів.

Якісний захист грунтові гербіциди створюють тільки від бур’янів, які ростуть з насіння. На коренепаросткові бур’яни по типу пирію, берізки або осоту грунтовий гербіцид не спрацює.

Залежно від типу діючої речовини в складі гербіциду, він може контролювати від 15 до 40 видів бур’янів.

Найпопулярніші бур’яни, від яких захищає внесення грунтового гербіциду:

куряче просо, мишій, росичка, вівсюг, щириця, грицики, лобода біла, ромашка, дурман, горчаки, портулак, галінсога, підмаренник, гірчиця, тонконіг.

Важливо пам’ятати, що не всі грунтові гербіциди знищують зазначені бур’яни. Спектр дії кожного гербіциду позначений виробником, тому радимо підбирати гербіцид під тип бур’янів на вашому полі.

Технологія внесення ґрунтових гербіцидів

  • до посіву за допомогою спеціальних знарядь на глибину 5-10 см після посіву
  • після посіву, в умовах добре зволоженою грунту, адже без вологи препарат просто не спрацює
  • обробка грунтовими гербіцидами за 2-3 дня до початку проростання культури і одночасно з посівом культурних рослин

Практичні дані підтверджують чотири основні чинники, які впливають на ефективний результат:

  • грунтова волога, без якої засіб не зможе створити захисний екран, який і контролює сходи бур’янів
  • оптимальний температурний режим від +10 до +25 ° С.
  • обов’язкова закладення пестициду в грунт на глибину 3-5 см. Це дозволить з’єднати грунтовий гербіцид з вологою, що знаходиться у верхньому шарі грунту, а також у верхніх горизонтах завжди міститься найбільша кількість насіння бур’янів
  • якість підготовки поля, адже грунтовий гербіцид здатний ефективно працювати на дрібно-грудкуватої грунті

Як вибрати якісні грунтові гербіциди

Асортимент базових ґрунтових гербіцидів, представлені на ринку широкий. Є препарати, які більш ефективні в боротьбі зі злаковими бур’янами, це, наприклад, до складу яких входить діюча речовина ацетохлор, є пестициди, які забезпечують надійний захист від дводольних бур’янів, також препарати на основі декількох діючих речовини, контролюють і злакові та дводольні бур’яни .

Можна також поєднувати однокомпонентні препарати, що б знищити весь спектр сорянков. Тому краще вибирати і купувати грунтові гербіциди спираючись на видовий склад бур’янів і типу грунту, тому що, наприклад, фахівці не рекомендують застосування препаратів на основі діючої речовини ацетохлор на легких ґрунтах.

У виборі грунтового гербіциду вам допоможуть наші фахівці, які підберуть оптимальний варіант за ціною та характеристиками, враховуючи особливості вашого поля і культури. Купуючи грунтові гербіциди на нашому сайті ви отримаєте якісний сертифікований товар і кваліфіковане агрономічний супровід.

Купити грунтовий гербіцид для будь-якої просапної культури ви можете на цій сторінці сайту. Тут зібрані грунтові гербіциди від всіх офіційних виробників, представлених в Україні.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×

Культура

Який бур’яни потрібно прибрати

Діюча речовина

Препарат оригінал

Площа обробки

Країна виробництва

Виробник