Гербіциди для пшениці

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!
Акционные товары

Гербіциди для пшениці обов’язкова складова агротехнології. Для кожного аграрія небайдужий урожай його культур. З метою отримання найвищих показників потрібно застосовувати різні засоби, які поліпшують ріст рослин, а також захищають від різних шкідників і бур’янів, що знижують ваш майбутній урожай.

Одною з основних проблем в агрономії є боротьба з бур’янами. Відповідно на перший план виходить дієвість препаратів, що відносяться до розділу «гербіциди для пшениці».
Гербіциди – це хімічні речовини, які застосовуються для знищення бур’яну. За характером і якістю впливу вони поділяються на гербіциди суцільної дії, що знищують всі види рослин, селективної спрямованості та дії.

Концепція контролю бур’янів у посівах культури повинна бути спрямована на максимальне знищення сегетальної рослинності. Такий підхід передбачає впровадження профілактичних, агротехнічних і хімічних методів контролю бур’янів.

Для пшениці в основному застосовуються післясходові препарати селективної дії для знищення широколистих бур’янів. Також є невеликий вибір серед препаратів проти злакових бур’янів у посівах озимої пшениці.

Гербіциди для пшениці застосовуються згідно з правилами застосування від виробника. Для позитивного результату їх дії потрібно дотримуватися певні умови. До них можна віднести: якість води для розчинення хімічних речовин, її жорсткість, кислотно-лужні показники, а також (що ще залишається маловідомим серед населення і багатьох вчених) Окислювально-відновний потенціал, вимірюваний в мілі вольтах. По суті, це електрична зарядженість води, що сприяє збагаченню клітин рослин додатковою енергією. Також істотний вплив на ефективність дії препаратів має клімат і щоденні погодні умови.

Ми рекомендуємо використовувати сертифіковані гербіциди для пшениці, при оптимальній температурі навколишнього середовища +15 -25 С0. При цьому гербіцид не повинен мати осаду, для цього можна перемішати його до отримання рівномірного концентрату. Вода повинна мати жорсткість не вище 300 ° Ж.

Жорсткість води залежить від вмісту в останній розчинених солей лужноземельних металів. Для якісного дії гербіцидів потрібно знати інформацію про їхній рівень Ph (кислотно-лужний баланс), а також Ph води. В основному руйнівну дію на бур’яни в посівах пшениці несе кисле середовище обприскують розчину, тобто кислотно-лужний баланс повинен мати показники менше 7. Для вимірювання жорсткості і Ph використовуються спеціальні прилади, які можна придбати через інтернет.

Норми внесення

Норма внесення повинна бути, як зазначено на упаковці самого препарату від надійного виробника. Мінімальна і максимальна норма застосовується в залежності від фази розвитку бур’янів. Чим більше бур’ян, тим більше норма і концентрація самої діючої речовини. Для збільшення концентрації гербіциду зменшують кількість води. За стандортною схемою норма робочого розчину коливається від 100 до 250 л.

Вплив препарату сильно зменшується, якщо відразу ж після його внесення піде дощ. Не можна обробляти посіви при сильному вітрі.

Для захисту озимої пшениці від бур’янів суміш гербіциду з рідким добривом не рекомендується додавати поверхнево-активна речовина. Його використання значно підвищує ймовірність опіку листя, особливо в жарких і вологих умовах. Цей ризик зростає на більш пізніх етапах росту і розвитку пшениці через збільшення листової поверхні.

Ефективність гербіцидів для озимої пшениці при прохолодних погодних умовах березня – початок квітня уповільнює їх дію. Такі бур’яни, як кульбаба лікарська і осот рожевий, в ранній період весни контролювати неефективно. Ефективним буде контроль за ними під час пізніх весняних обробок.

Строки внесення

Строки внесення завжди необхідно зіставляти з фазою розвитку бур’яну. Оптимальна фаза – це 2-5 см. Якщо це осот, то фаза розетки. У такому разі внесення препаратів дає впевненість в тому, що вони спрацюють ефективно.

При виникненні у вас питань з приводу концентрації і нормам внесення препаратів від бур’янів для пшениці звертайтеся в наш магазин Яблуком. Професійні менеджери агрономи допоможуть вирішити будь-яке питання.

В асортименті нашого магазину ви знайдете відповідний для вас варіант в різному ціновому діапазоні: від бюджетного варіанту до високого цінового сегмента. Весь вищенаведений матеріал дає логічну відповідь на питання: «А яка вигода від внесення гербіцидів для пшениці?». Ваша врожайність збільшується на 10% при відсутності бур’янів на поле. Виключаються ті рослини, які борються за виживання з культурою, поглинаючи необхідні елементи живлення з грунту.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Бур'яни
Фаза внесення
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник