Насіння ярої пшениці

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Яра пшениця – лідер з вирощування на території України. Ця культура має хороший потенціал врожайності, достатній вміст білка, клейковини. Особливість в тому, що ярові сорти стійкі до основних захворювань, до довгих посушливим періодам.

Як вибрати насіння?

Представлені насіння ярої пшениці неоднаковими сортами вітчизняної селекції. Можна також придбати якісне насіння зарубіжної селекції. Вибираючи будь-який ярої сорт, звертайте увагу на наступні характеристики:

  • рік врожаю;
  • густота посіву;
  • стійкість до вилягання, посухи;
  • чи потрібна обробка насіння;
  • кількість білка;
  • регіон вирощування.

Має велике значення репродукція кожного конкретного сорту, потенціал його врожайності. Бажано дізнатися точну норму посіву насіння, глибину їх загортання. Хорошим вибором стануть ярові сорти з генетичною стійкістю до осипання.

Є тверді і м’які ярові сорти. Частка м’яких сортів становить до 95% посівів. Тверді різновиди пшениці підходять для ідеально чистих грунтів, помірного континентального клімату.

Особливості ярих сортів

На популярність обробітку пшениці ярої вплинула її виняткова адаптація до будь-яких умов. При дотриманні всіх правил агротехніки врожаї культури будуть багатими.

Позитивними характеристиками ярих сортів слід назвати їх стійкість до суховіїв, високий імунітет до фузаріозу, низький поріг осипання. При поганому фітосанітарний стан грунту яра пшениця дає максимальний урожай.

Всі ярові сорти вимогливі до наявності легкодоступних поживних елементів. Пшениця добре реагує на використання спеціальних комплексних добрив, на своєчасні позакореневе підживлення.

Придбати якісне насіння ярої пшениці ви можете в нашому аграрному магазині “Яблуком”. Асортимент продукції великий, а ціни завжди доступні.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Селекція
Репродукція
Потенціал врожайності
Період вегетації
Найкращі області для вирощування
Стійкість до хвороб