Насіння озимої пшениці

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Як захистити озиму пшеницю від вимерзання

Найкращі сорти озимої пшениці. ТОП — 3 від «Яблуком»

Тонкощі висіву озимої пшениці

Чи плануєте купити насіння озимої пшениці на посів в 2019 році?

Тоді вам обов’язково слід ознайомитися з рекомендаціями від агрономів «Яблуком».

Можливостей вибрати насіння озимої пшениці в Україні неймовірна кількість. Ви можете придбати їх як мінімум в декількох точках продажів.

 1. Насіннєві господарства або дослідні станції.
  Купівля озимої пшениці в таких точках продажів має високу цінність для фермера. Перш за все, в якісних і профільних насіннєвих господарствах, що мають ліцензійні договори і фахівців, посівний матеріал завжди дуже високої якості. Дотримання умов ліцензійного договору гарантує організацію високої культури землеробства і збереження якісних показників сорту. У насіннєвому господарстві ви завжди можете перевірити походження генетичного матеріалу озимої пшениці та отримати документи, що підтверджують репродукцію насіння. Єдиними недоліками в насіннєвих господарствах є обмеження за мінімальним обсягом (найчастіше цей обсяг від 5 т і більше) і відсутність потрібної кількості ПОСЕВМАТ. Найчастіше насіннєві господарства вирощують репродукційне насіння для великих агрохолдингів, які викуповують весь обсяг.
 2. Офіційні дистриб’ютори.
  Озима пшениця канадської селекції або вітчизняна, еліта або 1 репродукція, від 1 мішка або оптом – завжди найкраще купувати у офіційного дистриб’ютора. Торгові компанії завжди мають великий асортимент продукції, ви зможете вибрати найкращий сорт озимої пшениці для свого регіону і гаманця. Дистриб’ютори також пропонують насіння озимої пшениці різними партіями і в зручній для вас фасування (мішок або біг-бег). Крім того, професійні дистриб’юторські компанії також забезпечують післяпродажне обслуговування, агрономічну допомогу у вирощуванні та захисту вашого посіву. Єдине, що важливо при виборі дистриб’ютора – перевіряйте репутацію компанії, зберіть відгуки колег про постачальника, запитуйте документи на товар. Якщо ці критерії виявляться позитивними – довірте свій урожай професіоналам, якщо ж виникають будь-які недомовки і заминки з документами – краще пошукайте іншого постачальника.
 3. Агрофірми, холдинги, сусідське поле.
  Купити посевмат можна також «договірними» шляхами у агронома великого холдингу або у сусіда, який посіяв «класну» озиму пшеницю. Такий варіант покупки насіння самий бюджетний, але найбільш ризикований. Ніхто не буде гарантувати вам сортові якості насіння, під виглядом 1 репродукції можуть продати 7 репродукцію; якщо насіння заражені або невсхоже – отримати компенсацію теж не буде від кого. Тому, якщо ви схильні бездумно ризикувати своїми грошима – такий варіант покупки саме вам підійде.

Де придбати насіння озимої пшениці ми вам вже підказали. Тепер залишилося тільки визначитися з селекцією, бюджетом та побажаннями до сорту. Наші агрономи підготували кілька простих порад про те, як вибрати найкраще насіння озимої пшениці.

Поради щодо вибору озимої пшениці

Сорти насіння озимої пшениціПорада 1. Якщо у вас немає можливості вносити максимальні норми мінеральних добрив і проводити 3-4 фунгіцидні обробки – не радимо купувати насіння озимої пшениці німецької селекції. Ці сорти запрограмовані на вирощування за інтенсивною технологією з частими фунгіцидними обробками. В умовах класичною технологією такі сорти сильно уражаються хворобами і не дають очікуваних результатів.

Порада 2. Вирощуєте за класичною технологією? Варто купити насіння озимої пшениці одеської селекції або Миронівського інституту. Українські селекціонери дуже сильні в створенні стабільних, стійких сортів. Вітчизняні сорти не вимагають багато азоту, і навіть при мінімальних витратах на вирощування покажуть гідний урожай.

Порада 3. Для ризикованих регіонів з нестабільним сніжним покровом або сильними морозами рекомендовано брати посівмат канадської селекції. Канадські озимі сорти відомі високою морозостійкістю і гарними врожаями.

Порада 4. Якщо вам потрібна “Еліта”, елітне насіння озимої пшениці – звертайтеся тільки в насінні господарства. Купівля в будь-якому іншому місці забезпечить вас покупкою незрозумілою репродукції за шалені гроші.

Порада 5. Хочете зібрати максимальний урожай в поточному сезоні – візьміть 1 репродукцію. По виходу товарної продукції – це найкращий варіант.

Як зрозуміти які характеристики озимої пшениці краще для вирощування в Україні

Багато фермерів плутають селекцію і країну походження. Селекція показує, в якому науковому інституті виводили даний сорт. Країна походження – де вирощувався насіннєвий матеріал. Якщо селекція канадська, то не обов’язково вона повинна вирощуватися в Канаді. Найчастіше, все імпортне насіння озимої пшениці вирощуються в Україні і на реалізацію потрапляє 1 репродукція. Еліта озимої пшениці – насіння які важко придбати в Україні, тільки якщо це не вітчизняна селекція.

Кращі сорти і види насіння озимої пшениці

 • Насіння озимої пшениці української селекції Богдана, Смуглянка, Антонівка, Шестопаловка, Подолянка, Славна та інші. Українські сорти не є високопродуктивними, але для середньої урожайності не вимагають великих норм мінеральних добрив. Також насіння пшениці одеської селекції добре районовані для вирощуванні в Україні.
 • Насіння озимої пшениці німецької селекції Кубус, Скаген, Колонія, Лукулус. Німецькі сорти дуже продуктивні, здатні забезпечити врожайність в 10-12 т / га, але для цього необхідно дотримуватися всі операції інтенсивної технології вирощування. На голом агрофоне такі сорти будуть не дуже продуктивні, при цьому в посушливих регіонах такі сорти найчастіше формують щуплі насіння.
 • Сербська селекція добре підходить для вирощування в умовах України. Для отримання врожайності в 6-8 т / га ці сорти необхідно висівати в Центральній частині нашої країни. На півдні сорти сербської селекції дають трохи менше.

Звертайте також увагу на вартість. Якщо для вас принципово вибрати оригінальне насіння озимої пшениці з підтверджуючими документами і гарантіями, то вартість такого посівмату стартує від 10-12 тис. грн за 1 т.

Звичайно, можна знайти насіннєвий матеріал озимої пшениці в Україні та за ціною в 7-9 тис. Грн за тонну, але справжнє походження, якість і репродукція такого матеріалу для вас залишиться загадкою. Посівний матеріал підробляють не рідше, ніж засоби захисту, тому будьте пильні.

Наша компанія завжди готова допомогти вам купити насіння озимої пшениці тільки вищої якості і за справедливою ціною

Безкоштовна доставка насіння озимої пшениці в усі регіони України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Селекція
Репродукція
(Язык) Условия заказа
Тип зернівки
Потенціал врожайності
Тип яровизації