Прилипачі

Прилипач купити варто для поліпшення сприйнятливості рослин до пестицидів. Ці пави здатні створювати плівку на поверхні рослини, що перешкоджає втраті вологи, але пропускає кисень. Ціна на прилипачі в Україні істотно нижче, ніж в інших країнах, тому їх використання менше позначається на собівартості врожаю.

Використання прилипачів для пестицидів

У сільському господарстві ріліпателі для пестицидів використовуються для:

  • підвищення врожайності на 10-15%;
  • зниження норми витрати пестицидів;
  • збільшення ефективності обробки культурних рослин;
  • значного скорочення витрат на ЗЗР, яке забезпечують прилипачі добрив;
  • підвищення стійкості рослин до посухи.

З огляду на ціни на прилипачі, їх використання дозволить значно заощадити на закупівлю і використання ЗЗР і збільшити врожайність сільськогосподарських культур. Додатковий захист від згубного впливу посушливого клімату забезпечується створенням захисного шару на оброблюваної поверхні, не перешкоджає нормальному диханню рослини.

Де купити прилипач добрив?

Купити прилипач в Україні можна в інтернет-магазині “Яблуком” за цінами виробника. Менеджери допоможуть вибрати відповідний препарат і дадуть відповідь на будь-які ваші питання.

Безкоштовна доставка в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Культура
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник