Пошук

м. Київ,

вул. Дегтярівська, 53 А

пн-пт: 08:00-20:00,

сб-нд: 09:00-18:00

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Засоби захисту рослин в Україні

Гербіциди

Гербіциди

 

Інсектициди

Інсектициди

 

Фунгіциди

Фунгіциди

 

Протруйники

Протруйники

 

Засоби захисту рослин – це продукт найширшого споживання, так як його використовують як великі агрохолдинги, так і невеликі фермескі  господарства або дачники-городники. Майже кожна людина в своєму житті зустрічався з тим або іншим пестицидом. Але, не завжди навіть застосовуючи засіб для захисту культурної рослини, ми розуміємо його особливість і спектр дії.

Давайте познайомимося ближче з препаратами, які присутні в нашому повсякденному житті.

Історія розвитку препаратів для захисту рослин

Вперше хімічні препарати для забезпечення захисту культурних рослин застосували ще в Стародавній Греції. В ті часи використовували сірку, яка очищала від хвороботворних мікробів і перешкоджала розвитку комах.

Синтетичні хімпрепарати для рослин були синтезовані в 1939 році. Пік розвитку цієї галузі припадає на 20 століття. Протягом 50 років вчені шукали діючі речовини, які здатні перемогти бур’яни, хвороби або шкідників, які знижували врожайність сільгоспкультур.

Пестициди або засоби захисту рослин – це загальна назва всіх препаратів, які допомагають нам захищати врожаї від шкідливих об’єктів.

Пестициди поділяють на хімічні та біологічні.

Хімічні засоби захисту рослин отримують в результаті синтезу різноманітних хімзєднань.

Біологічні засоби для захисту і активізації росту рослин виділяють з природних об’єктів (рослин, мінералів, тварин, бактерій, грибів).

Особливість біопестицидів в меншій токсичності і залишковій дії в довкіллі, а також у вищій вибірковості дії. Але, не варто боятися використовувати хімпестициди. В рекомендованих нормах цей вид ЗЗР також безпечний для людини і навколишньої природи.

Рішення придбати засоби захисту рослин завжди виникає при наявності гострої необхідності, коли ви на ділянці або на полі побачили шкідливий об’єкт. У такі моменти покупка проходить швидко і несвідомо. Недобросовісні продавці, користуючись моментом, найчастіше продають або не зовсім підходящі пестициди, або навіть підробки. Коли ви розумієте, що пестицид не спрацював належним чином, знаходиться маса відмовок і уникнення відповідальності.

Не давайте себе обдурити, ставайте усвідомленим покупцем. Тоді продавцеві буде важко продати вам непотрібний препарат.

Як вибрати потрібний препарат?

Необхідно знати, що різні засоби захисту вирішують різні проблеми.

Гербіциди – захищають тільки від небажаної рослинності – бур’янів. Але, не всі гербіциди знищують всі бур’яни. Для підбору необхідного препарату варто ознайомитися з каталогом виробника або інформацією на етикетці товару.

Фунгіциди – допоможуть захистити ваші рослини від хвороб і грибів.

Інсектициди – це засоби захисту рослин від шкідників (колорадського жука, клопів, попелиці та інших комах). Інсектициди слід застосовувати дуже обережно, так як ці пестициди найбільш токсичні для людини. Ніколи не відхилятися від норм і методів внесення, зазначених виробником.

Протруйники – препарати, які використовують для захисту посівного матеріалу перед посівом від хвороб і ґрунтових шкідників.

Десиканти – підвид гербіцидів, які застосовують для прискорення висихання культур.

Деструктори – препарати, які руйнують кореневу масу рослин. Вносять деструктори після збору врожаю.

Інокулянти – засоби для обробки насіння гороху, нуту або сої перед посівом. Інокулянти покращують роботу бульбочкових бактерій.

Це тільки основний перелік засобів захисту рослин які можна купити в Україні. У державному реєстрі налічують понад 15 000 різних пестицидів, які сертифіковані в нашій країні. Але, ще більше на ринку підробок.

Як купити оригінальні засоби захисту рослин?

  1. Зверніть увагу на продавця. Препаратами світових брендів мають право торгувати тільки 15-20 компаній по Україні. Їх перелік можна знайти на сайті компанії-виробника.
  2. Продаж засобів захисту рослин вимагає наявності ліцензії. Обов’язково запитуйте її у продавця.
  3. Ціни на оригінальні засоби захисту рослин не можуть бути дуже низькими. Якщо середня ціна на гербіцид Раундап 200-250грн / л, ціна 100-150 грн повинна відразу вас наштовхнути на думку про підробку. Підроблені препарати роблять з неякісної хімії, тому невелика економія в ціні може згубно позначитися на вашому здоров’ї.
  4. Вибираючи інтернет-магазин для покупки засоби захисту рослин, прочитайте відгуки і перевірте, як довго магазин працює. Вибирайте продавців, що працюєть більше 2 років.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам купити засоби захисту рослин в Україні вигідно і безпечно.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
";