Насіння буряка

Площі посівів буряка на українських полях досить об’ємні. Рослина вважається хорошим попередником для різних культур, значно підвищує врожайність грунту. Найголовніше – правильно вибрати насіння буряка, дотримуватися певної схеми вирощування.

Рекомендації по вибору насіння буряка

Насіння буряка пропонують різні виробники, що спеціалізуються на продажу такої продукції. Великий асортимент гібридів і сортів є в аграрному онлайн-магазині “Яблуком”. Товари можна купити за вигідною ціною, скористатися послугами доставки.

При виборі насіння буряка дивіться на:

  • то, до якого сорту належить посівний матеріал (цукровий, кормовий);
  • репутацію оригинатора (виробника);
  • стійкість до захворювань, шкідників;
  • максимальний потенціал врожайності;
  • точний період вегетації.

Виробники вказують детальні характеристики продукції, одна з них – регіон вирощування конкретного сорту цукрових буряків. Є гібриди, які підходять для всіх кліматично-грунтових українських регіонів. Деякі сорти не бояться посушливих умов, добре реагують на зрошення.

Купівля насіння буряка

Купувати посівний матеріал необхідно в спеціалізованих магазинах. У таких точках продажу насіння але можуть бути зараженими захворюваннями, мати низьку якість. Між іншим, на якість продукції негативно позначається її неправильне зберігання.

Краще купувати високо толерантние гібриди, які гарантують отримання високого врожаю. Вони стійкі до температурних перепадів, посушливим періодам, небезпечним захворюванням. Хорошим вибором стануть високопластична насіння буряка до технології вирощування.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Loading...