Насіннєва картопля рання

Кращі сорти розбирають першими! Замовляйте улюблений сорт прямо зараз!

Поради агрономів як обрати насіннєву картоплю

Таблиця врожайності сортів картоплі

Акція! При купівлі 40 кг картоплі у вересні ПОДАРУНОК - гербіцид на 10 соток!

Вибираючи насіннєву картоплю ранню, варто звернути увагу на сорти Німецькій і Голландської селекції, що відрізняються хорошими показниками врожайності і високою стійкістю до несприятливих умов вирощування, хвороб і захворювань. ранню насіннєву картоплю купити з доставкою можна в інтернет-магазині “Яблуком” за чесною ціною.

Період вегетації насіннєвої картоплі ранньої

Збір ранньої насіннєвої картоплі можна проводити на 60-70 день після посадки. Із запропонованих на нашому сайті сортів, на бульбі можна зібрати від 11 до 18 картоплин, оптимальних за розміром, для використання в харчових цілях. За відгуками наших покупців, голландський картопля відрізняється соковитістю м’якоті і солодкуватим смаком.

Період вегетації можна прискорити, використовуючи деякі прийоми бувалих фермерів:

  • глибина висаджування – 8-10 см;
  • догляд починати перед активною вегетацією бур’янів;
  • накриття рядів картоплі раннього плівкою.

Купуючи насіннєву картоплю ранню у нас, ви гарантовано купуєте якісний посівний матеріал. Ми дорожимо своєю репутацією і не дозволяємо собі продавати сумнівні товари. Якщо ви сумніваєтеся у виборі сорту насіннєвої картоплі – зателефонуйте нам! Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання і порадять відповідні сорти картоплі під ваші умови вирощування. Доставка здійснюється у всі регіони України.

Безкоштовна доставка ранньої насіннєвої картоплі в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Репродукція
Призначення
Колір бульб
Колір м'якоті
Кільксть клубнів в кущі
Суха речовина