Деструктори стерні

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Деструктор стерні – препарат, який можливо не відомий широкому колу фермерів, але користь якого точно оцінили далекоглядні аграрії.

Що таке деструктор стерні?

Це група препаратів, створених для вирішення 2 завдань – очищення поля від рослинних залишків та підвищення вмісту гумусу в грунті.

Користь від внесення деструкторів полягає в:

  • запобіганні втрати азоту;
  • підвищенні родючості землі;
  • пригніченні розвитку патогенів;
  • знезараженні грунту(знищення збудників кореневих гнилей);
  • поліпшенні властивостей грунту;
  • прискоренні мінералізації залишків пожнивних.

Як працюють деструктори стерні?

У складі деструктора соломи мільйони корисних бактерій і мікроміцетів. Завдання цієї «живності» – переробити рослинні залишки на полі. Рослинні залишки – джерело корисних мінералів і макроелементів для наступних культур сівозміни. При дотриманні технології внесення деструктору стерні можна заощадити 100 кг / га аміачної селітри або нітроамофоски. За рахунок повного розкладання соломи в грунт повертається до 40 кг азоту, близько 20 кг / га фосфору, покращується структура грунту і його водний баланс.

Внесення мінеральних добрив з року в рік підвищує кислотність грунту, знищує грунтову мікробіоту, знижуючи таким чином якість і показники родючості грунту.

Для того щоб відновити баланс і зберігати якість грунту на вашому полі рекомендуємо застосовувати деструктор соломи після збирання врожаю.

Ціна деструкторів стерні варіюється від 50 до 100 грн / л. Все залежить від концентрації бактерій в 1 л деструктора. Висококонцентровані препарати мають норму витрати до 1 кг / га і швидше відновлюють структуру ґрунту. Дешевші варіанти теж працюють, але для максимального ефекту норма внесення на 1 га повинна бути не менше 2 літрів деструктора.

Інструкція як використовувати деструктор стерні.

  1. У баку обприскувача потрібно змішати 15 кг аміачної селітри (або 11 кг карбоміду) і рекомендовану норму деструктора стерні на 1 га. Норма води – 200 л
  2. Вносити готовий розчин потрібно строго після 18.00. Протягом 3-4 годин після обробки бажано провести глибоке дискування, культивацію або оранку поля.

Купити деструктор стерні для підвищення врожайності і відновлення родючості грунту ви можете в нашому інтернет магазині

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...