Регулятори росту

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Різні культури мають свої особливості росту, але регулювати ці процеси можна за допомогою спеціальних препаратів. Регулятори росту характеризуються високою біологічною активністю, тому гарантують отримання здорових і сильних сходів.

Як діють регулятори?

Регулятори росту забезпечують правильне вирощування монокультур без шкоди для якості зібраних плодів. Обробка рослин стимуляторами дає збільшення зелених частин, забезпечує рясне цвітіння. Після використання спеціальних препаратів можна помітити такий ефект:

  • зменшується опадання зав’язей;
  • збільшується схожість насіння;
  • підвищується цукристість, крахмалистость плодів;
  • розвиваються всі органи рослини;
  • сповільнюється старіння листя.

Стимулятори росту поділяються на кілька груп. Є ауксини, абсцизовою кислотою, цитокініни і інші группи.Ауксіни стимулюють ріст коренів, пагонів культрур. Абсцизовою кислотою відносяться до інгібіторів загального действія.Цітокініни стимулюють поділ клітин в генеративних і сформувалися частинах рослин.

Регулятори росту: про користь для культур

Застосування такої продукції дозволяє підвищити врожайність на 15%. При надмірному зростанні культур “страждає” плодоношення, а недостатнє зростання може спровокувати загибель посівів.

Всі рослини мають гормони, які відповідають за схожість насіння, процеси цвітіння і дозрівання. На природні фітогормони позитивно впливають стимулятори росту. Препарати сприяють правильному розвитку культур, швидкому дозріванню врожаю.

Регулятори росту роблять культури більш життєздатними, стійкими до поганих кліматичних чинників. Насіння, оброблені цими препаратами, завжди добре проростають. Швидше приживаються в грунті живці, тому що стимулятори сприяють утворенню вторинних кореневищ.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Культура
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник