Насіння сорго

Шановні клієнти! У нас проходить оновлення ПО (до 30.12), тому ціни на товари краще уточнювати по телефону

Сорго – жаростійка культура, яка придатна для вирощування в умовах посухи і є хорошою альтернативою для висіву на півдні, але на жаль про неї сьогодні ще мало хто знає. Однак культура сорго має досить таки хороший потенціал для активного використання завдяки своїм корисним властивостям.

Характеристика сорго

Рослина сорго –  яра, злакова високоврожайна культура. Теплолюбива, невибаглива до умов вирощування та ґрунту, тому рекомендована для висіву у посушливих регіонах. Особливість сорго – слабий розвиток на початку вегетації, тому потребує регулярної обробки гербіцидами для захисту від бур’янів. Має здатність зупиняти свій ріст і розвиток за несприятливих умов. Генетично стійка до хвороб та шкідників. Рослина містить безліч корисних речовин та вітамінів, тому її застосовують у різних сферах промисловості.

Застосування сорго

На сьогодні у світі відомо близько 59 сортів дикого та культурного сорго. Існують наступні його види:

  • Зернове сорго, яке застосовують для виготовлення муки, хліба та кондитерських виробів, а також спирту, круп та дитячого харчування
  • Сорго, яке використовують виключно в кондитерських виробах, адже із його стебел отримують патоку, солодкий мед та сиропи
  • Сорго технічного призначення для виготовлення віників, паперу та одягу
  • Та, так зване лимонне сорго, з якого отримують приправу

Сьогодні майже кожна відома компанія має у своєму асортименті гібриди сорго, які пристосовані для вирощування в умовах нашої держави та показують відмінні показники врожайності. Українські аграрії здебільшого обирають насіння сорго зернового призначення. За роки вирощування сорго в Україні середні фактичні показники врожайності становлять 25-30 ц/га, що відносить нашу державу до світових лідерів урожайності цієї культури.

За більш детальною інформацією про насіння сорго, технологію вирощування, підбором гібриду рекомендуємо звернутися до наших спеціалістів, які підберуть оптимальний варіант згідно ваших потреб та регіону вирощування.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Селекція
Форма
ФАО
Оригінатор
Тарна одиниця
Потенціал врожайності
Маса 1000 насінин
Рекомендована норма посіву
Стійкість до посухи
Найкращі області для вирощування
Стійкість до хвороб