Насіння ярого ріпаку

Насіння ярого ріпаку – це вигідне вкладення грошових коштів в економічній точки зору. Безвідходна культура йде на корм тваринам, на виробництво технічних масел. Ярий ріпак характеризується високим потенціалом і доступною ціною, підходить навіть для грунтів без рясної вологи.

Насіння ярого ріпаку: сорти основних гібридів

Ярові насіння ріпаку бажано висівати після зернобобових, багаторічних трав, озимої пшениці. Попередниками для культури не можуть бути капустяні, оскільки ці рослини схильні до загальним захворюванням.

Посів насіння ярого ріпаку проводиться в ранні терміни. Хороший вегетативний ріст ярому ріпаку забезпечує посів навіть при 5-8 ° C. У такому випадку створюються сприятливі умови для харчування молодих рослин.

Терміни посіву і важливі особливості насіння ярого ріпаку

Особливість ярого ріпаку в тому, що він своєю вегетативною масою стримує розвиток бур’янів. На самому початку розвитку культури бур’яни завдають їй великої шкоди. Обов’язковим елементом технології вирощування ярих сортів ріпаку стане застосування гербіцидів.

Під посіви насіння можна використовувати об’єкти з суглинистой грунтом. При посіві ярих гібридів обов’язково враховуйте кліматичні особливості свого регіону. Такі сорти мають вегетаційний період 90-120 днів.

Урожайність ярого ріпаку

Домогтися високої врожайності насіння ярого ріпаку неможливо без якісного посівного матеріалу.

При виборі посівного матеріалу ярого ріпаку рекомендовано звертати увагу на:

  • то, скільки днів становить вегетаційний період;
  • яка висота конкретного гібрида;
  • максимальний потенціал врожайності;
  • для яких регіонів підходить гібрид;
  • бал посухостійкості.

На стабільність хорошого врожаю ярих гібридів ріпаку впливають не лише погодні умови. Це ще і якість насіння, і стійкість до хвороб, і адаптивність до стресових умов під час вегетації ріпаку.

Щоб отримати високий урожай ярового ріпаку, необхідно своєчасно проводити обприскування фунгіцидними і гербіцидними засобами.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
blankLoading...