Насіння соняшника Естрада

Код товару: 408

Ціна товару: 4,750.00 грн.

Ціна за кг/л: 4,750.00 грн.

Очистити

Є питання
чи потрібна
оптова ціна?

Зателефонуйте нам:

(096) 555-74-42
(073) 555-74-42

Напишіть нам на e-mail

info@yablukom.ua

КУПУЮЧИ цей товар на Яблуком, Ви ЕКОНОМИТЕ 125 грн. (За доставку) + 2,5% від суми замовлення (за переказ коштів)

Потрібна безкоштовна допомога агронома, юриста або бухгалтера? Тисніть сюди, щоб дізнатися більше

Уважаемые клиенты! У нас происходит обновление ПО (до 30.12), поэтому цены на товары лучше уточнить по телефону

Дивіться також:

Детально про товар

Доступно к отгрузке: поставка 2018г, Укрина, США, вес мешка 9,7-9,9 кг, Цена на предоплату поставки 2020 года

Терміни відвантаження товару

Март 2020, Наступного дня після замовлення

Технологія вирощування

Традиційна

Селекція

Європейська

Виробник

Рік врожаю

2019, залишки 2018 року

Вага мішка

9,6 кг

Фракція

Екстра

Тарна одиниця

посівна одиниця / 150 000 насінин

Обробка насіння

Фунгицидный протравитель+Круизер

Період вегетації

116 – 125 днів

Стійкість до посухи

середня (8 балів)

Стійкість до вовчка

7 рас +

Найкращі області для вирощування

Вінницька, Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська

Густота посіву

Зона достатнього зволоження до 45-50 тис/га, Зона недостатнього зволоження 35-40 тис/га

Цей гібрид вирізняється швидким стартом та раннім розвитком, високим рівнем стабільності, гнучкістю до різних умов клімату та особливості грунтів. Для отримання великої кількості врожаю рекомендується використовувати класичний спосіб обробки ґрунту. Також, в процесі вирощування слід дотримуватись:

 • оптимальних термінів посіву;
 • порядку посіву (не засіювати після ріпаку та бобових культур);
 • дотримуватись сівозміни;
 • не допускати загущення посівів;
 • проводити ефективну боротьбу з бур’янами та шкідниками.

Характеристики гібриду Естрада

Гібрид характеризується середньо-пізнім збором урожаю та підходить для вирощування у всіх регіонах, окрім надмірно посушливих. Вирізняється збором великого та стабільного урожаю в умовах розповсюдження нових рас вовчка. Інколи на гібриді з’являється ледь помітний вовчок, але це ніяк не відображається на зборі урожаю. Завдяки високій стійкості до посухи гібрид зарекомендував себе як такий, що дає стабільний результат, навіть у зонах з підвищеним ризиком посухи в тривалий період та спостерігається концентрація агресивних рас вовчка.

Його універсальність полягає в тому, що має стійку витривалість до таких хвороб:

 • фомопсис,
 • фомоз,
 • склеротинія,
 • сіра гниль та ін.

Рекомендується до засіву у таких зонах:

 • Степова;
 • Південно-степова;
 • Східна зона України.

Висока стійкість до засухи поєднується із високою урожайністю. Має швидкі темпи початкового росту.

В інтернет-магазині Яблуком ви можете купити Насіння соняшника Естрада з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Насіння соняшника Естрада”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дорогие клиенты «Яблуком»!

Просьба обращать внимание на информацию, указанную в карточке товара. Мы стараемся сделать ваши покупки в «Яблуком» максимально комфортными и удобными. Большинство товаров на сайте можно заказать от 1 тарной единицы и без передоплаты. Но, есть товары со спецусловиями, вызванными особенностью логистики или контрактными условиями производителя. Поэтому, ознакомьтесь пожалуйста с условиями заказа на выбранный вами товар, дабы избежать неприятных ситуаций. Менеджер «Яблуком» всегда постарается подобрать для вас наилучшие условия заказа, но, к сожалению, мы не СУПЕРМЕНЫ)

Условия заказа

Уважаемые клиенты «Яблуком»! В связи с разными условиями организации логистики у вас есть 2 варианты для заказа нужного вам товара.
1. От тарной единицы. Это условие означает, что минимальный заказ данного товара=тарная единица. То есть, если тарная единица товара 5 л, вы можете заказать 5 л минимально; если тарная единица 20 л, тогда минимальный заказ 20 л. Обратите внимание. Мы реализуем товар только в заводской упаковке, для того, чтоб вы получали оригинальный и качественный товар. На разлив товар не реализуется!
2. От 20л/300 кг…. Это означает, что на данный товар минимальный заказ составляет 20,100 л или 300 кг. Если вам не подходит такое условия, вы всегда можете связаться с нашими менеджерами и они постараются подобрать альтернативные товары, удобные по объему отгрузки и подходящие под ваш запрос.

Условия оплаты

1. Наложенный платеж. Этот способ оплаты означает, что вы можете оплатить выбранный вами товар при получении на отделении Новой почты. При этот, вы не оплачиваете комиссии за пересылку денежных средств. То есть, сумма к оплате, указанная на сайте, это все денежные средства, которые вам нужно взять с собой для оплаты товара. Для справки. Стандартная комиссия за пересылку денег при оплате наложенным платежем составляет 2,5 % от суммы заказа. Если вы заказали на «Яблуком» на сумму 1000 грн, то экономите 25 грн на комиссии. Если заказ на 10 000 грн, экономия уже 250 грн.
2. Только предоплата. Этот способ оплаты означает, что для получения нужного вам товара необходимо внести 100% предоплату на расчетный счет «Яблуком» или оплатить заказ с помочью карточки на нашем сайте. Такое неудобство связано с тем, что для ускорения логистики мы отправляем товар с разных складов по Украине. Не на всех складах, к сожалению, есть возможность получить оплаченные вами деньги. Поэтому при отправке некоторых товаров 100% предоплата необходима для того, чтоб ваши деньги не потерялись в сети складов или отделений Новой почты.
Адресная доставка
Как обычно, при покупке на нашем сайте ДОСТАВКА БЕСПЛАТНАЯ (до отделения Новой Почты). НОВАЯ УСЛУГА! При заказе на сумму от 20 000 грн и оплате на сайте вы получаете БЕСПЛАТНУЮ АДРЕСНУЮ ДОСТАВКУ ДОМОЙ!*
*Не распространяется на доставку зерновых и бобовых культур

(Язык)

Статті