Опис товару
Середньостиглий гібрид ДКС 4964 відноситься до групи холодостійких гібридів, придатний для вирощування за адаптивними та інтенсивними технологіями. Дає стабільно високі врожаї в усіх кліматичних зонах країни, на різних типів грунтів і навіть у посівах монокультури. Середня урожайність зерна по Україні за роки експлуатації гібрида склала 125.92 ц/га. У більшості випадків гібрид вирощують на корм тваринам у вигляді зерна і силосу. Також гібрид може бути перероблений на етанол і біогаз, а ще зерно переробляють на крохмаль, вміст якого становить більше 72 %. Вирощування ДКС 4964 проводять при традиційному і мінімальному обробітку грунту, а також по No-Till технології. Посів культури можна розпочинати при температурі грунту від + 8 ° С. Показує відмінні результати при збалансованому мінеральному харчуванні, ранніх термінах посіву і високій початковій енергії росту рослин. Демонструє високий потенціал урожайності на поливі чи при крапельному зрошенні. Добре переносить екстремальні погодні умови, стійкий до похолодання та витривалий до жари і посухи. Гібрид володіє швидкою вологовіддачею зерна. Має максимальні бали толерантності проти патогенних хвороб кукурудзи.ДКС 4964 - середньостиглий високопластичний гібрид із стійкістю до посушливих умов вирощування.
Оплата та доставка
Оплата
Більшість товарів з асортименту "Яблуком" можна замовити з ОПЛАТОЮ ПРИ ОТРИМАННІ на відділенні Нової пошти.
В такому випадку для вас комісія Нової пошти за переказ грошей становить 0 %, бо всі послуги сплачуємо ми.
На деякі товари в звязку з логістичними обмеженнями потрібно здійснити передоплату (зі списком товарів можна ознайомитись в розділі "Оплата та доставка"
Також доступні такі варіанти оплати:
-100% передоплата на банківський рахунок (для юридичних осіб та ФОП)
- оплата картою на сайті через сервіс Portmone
За необіхідності ви можете придбати товар у розтермінування, скориставшись послугами "Миттєва розстрочка" від ПриватБанку або "Покупка частинами" від МоноБанк
Детальніше про кожен вид оплати тут
Доставка


-200x200.png)
-200x200.png)

