Насіння нуту

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Нут – зернобобова культура, яка за зовнішніми даними має схожість з горохом. Саме нут серед інших зернобобових є холодостійких рослиною, а насіння проростає навіть при +5 тепла.

Вирощування нуту в Україні

Рослина набирає популярність на території України. Насіння нуту добре переносять помірні зими, можуть витримувати короткочасні заморозки.

Деякі сорти дають високу врожайність тільки при інтенсивній технології вирощування. Не варто забувати, що культура вимоглива до грунту. Перед посадкою вкрай бажано провести агрохімічний аналіз, щоб правильно скорегувати внесення добрив.

Для оптимального росту, прекрасного врожаю нуту на полях України слід:

  • добре очищати ділянку від бур’янів;
  • правильно вносити грунтові гербіциди;
  • до періоду цвітіння використовувати препарати проти злакових бур’янів.

Вегетаційний період нуту коливається від 80 до 120 днів, все залежить від умов вирощування, особливостей конкретного сорту. Зерно дозріває рівномірно, боби не обсипаються, а самі рослини не вилягає.

Особливості покупки насіння

Купувати насіння нуту необхідно у перевірених постачальників товарів. Аграрний магазин “Яблуком” пропонує високоврожайні сорти, якісну продукцію. Можна вибрати такі сорти, які підходять для складних погодно-кліматичних умов.

При купівлі насіння нуту звертайте увагу на:

  • вегетаційний період;
  • висоту рослин;
  • масу насіння;
  • стійкість до посух, патогенним станів;
  • для яких регіонів підходять.

Деякі аграрії отримують низький урожай, тому що спочатку неправильно підібрали посівний матеріал. Слід враховувати, що є сорти нуту, які підходять для будь-яких регіонів України. Має значення і правильний підбір засобів для обробки так званого турецького гороху.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...