Протруйник для ріпаку

Обробіток ріпаку не обходиться без ряду агротехнічних заходів. Найважливіше – це правильна захист посівного матеріалу. Використання високоефективних протруйників забезпечує високий урожай, інтенсивний ріст культури. Підходять хімічні препарати для будь-яких сортів ріпаку.

Дія протруйників

Передпосадкова обробка насіння сприяє їх високої схожості. Діючі речовини протруйників проникають всередину насіння, попереджають спороношение грибів.

Виробники пропонують багатокомпонентні засоби, які характеризуються контактно-системну дію. Такі препарати надійно захистять і насіння, і вегетативну масу молодих рослин від патогенних організмів.

Дія високоякісних протруйників направлено на:

  • підвищення схожості ріпаку;
  • забезпечення дружніх сходів;
  • продуктивне кущіння культури;
  • збільшення кількості кореневих волосків;
  • підвищення посухостійкості молодих рослин.

Протруйники насіння ріпаку мають тривалу захисну дію, яке мало залежить від погодних умов.

Особливості використання

Обробляють посадковий матеріал на спеціальних машинах, а не вручну. Звичайно, багато що залежить від площі посівів ріпаку.

Вже з моменту протруєння насіння активні речовини препаратів починають “працювати”. Для обробки підійдуть тільки очищене насіння ріпаку, які не містять зайвих домішок, частинок пилу.

Перед приготуванням робочої суміші необхідно уважно ознайомитися з інструкцією. Чітко дотримуйтеся зазначеного дозування конкретного протруйника, обробляйте насіння ріпаку безпосередньо перед посівом. Насіння з вологістю вище 16% не підлягають обробці спеціальними протруйниками.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Тип дії
К-сть насіння для оброблення
Вартість обробки 1 т
Кількість компонентів
Країна виробництва
Виробник
(Язык) Условия заказа