Протруйник для бобовых

Бобові культури схильні до хвороб і грибним інфекцій, небезпечних кореневих гнилей. Щоб уберегти рослини від захворювань, необхідно обробляти насіння протруйниками. Продукція має тривалий захисний ефект, а діючі речовини поглинаються кореневою системою.

Властивості протруйників

Сучасні препарати гарантовано захищають насіння, проростки, пагони культур від в’янення, бактеріозів. Також протруйники оптимізують розвиток кореневих систем бобових рослин. Захисні засоби “вміють” переводити фосфор в доступну для культур форму. ДВ протруйників захищають кореневу систему бобових весь вегетаційний період.

Після протруєння насіння бобових ризики ураження дорослих рослин мінімізуються. Енергія проростання насіння помітно збільшується, а ДВ протруйників не впливають на якість посівного матеріалу.

Важливі переваги протруйників

Інноваційні препарати знищують грунтових шкідників, захищають вегетативні частини бобових рослин від комплексу захворювань. Протруйники насіння не роблять фітотоксичної дії на рослинні тканини, захищають їх від паразитичних грибів.

Головні переваги застосування протруйників:

  • локальна дезінфекція грунту;
  • захист від внутрішньої насіннєвої інфекції;
  • тривалий профілактичну дію;
  • знезараження насіння бобових;
  • синергічний ефект проти неконтрольованих захворювань;
  • надійне куратівное дію.

Універсальні препарати дезінфікують грунт і насіння бобових культур. Протруйники захищають рослини вже на стадії зародкових корінців, тому інфекції не розвиваються на кореневій системі. Можна зробити висновок, що інноваційні протруйники закладають хороший “фундамент” майбутнього врожаю бобових культур.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×

Тип дії

К-сть насіння для оброблення

Кількість компонентів

Виробник