Прилипач Скаба

Код товару: 1415

Ціна товару: 2,561.30 грн.

Ціна за кг/л: 2,561.30 грн.

Немає в наявності

Доставка БЕЗКОШТОВНА
комісія Нової Пошти 0%, ПДВ

Підпишіться на наш

Facebook Instagram

Залишіть Ваш номер для консультації щодо цього товару

Цей товар можна сплатити:
- готівкою або картою при отриманні на відділенні Нової Пошти;
- карткою на сайті через сервіс Portmone
- по реквізитам через касу банку або з р/р ФГ
Доставка Новою Поштою – БЕЗКОШТОВНА
Комісія при сплаті при отриманні – 0%

Терміни відвантаження товару

Протягом 48-72 годин після замовлення

Діюча речовина

Поліалкіленоксид модифікований гептаметілтрісілоксан, 21%

Тарна одиниця

1 л

Виробник

Країна виробництва

Європа

Культура

Бобові, Виноградники, Гречка, Зернові, Картопля, Кукурудза, Овочі, Соняшник, Ріпак, Сади

Площа обробки

до 5 га

Роб. розч. для полів/садів

100-300 / 400-800 л/га

Контактний ад’ювант Скаба, к.е. створений в якості допоміжної речовини для засобів захисту рослин, які застосовують для захисту польових та садових культур. Особливо помітні результати демонструє в першу добу після розбризкування бакової суміші. В цей період ефективність препаратів зростає до 20 %, на далі дія препаратів зрівнюється із тими, що застосовувались самостійно. Підвищені показники препаратів забезпечуються за рахунок властивостей Скаба, к.е., який легко розчиняє восковий наліт та швидко проникає через значне опушення. Також виконує функції прилипала – знижує поверхневий натяг розчину, не дозволяє стікати з обробленої поверхні за рахунок рівномірного розподілу рідини. За рахунок цих якостей діючі речовини основних препаратів активно проникають до внутрішніх тканих де блокують життєво-важливі органи бур’янів, шкідників та патогенів. Зниження поверхневого натягу дозволяє збільшити під час обробки площу покриття, особливо це важливо для контактних препаратів, ефективність яких збільшується від 10 до 30 %. Скаба, к.е. проявляє дуже м’яку дію на рослини не викликає фіто токсичності та не завдає опіків. Сумісний з великою кількістю пестицидів.

Скаба, к.е. – новітній ад’ювант (допоміжна речовина), призначений для застосування спільно із фунгіцидами, інсектицидами та гербіцидами.

В інтернет-магазині Яблуком ви можете купити Прилипач Скаба з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Прилипач Скаба”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дорогие клиенты «Яблуком»!

Просьба обращать внимание на информацию, указанную в карточке товара. Мы стараемся сделать ваши покупки в «Яблуком» максимально комфортными и удобными. Большинство товаров на сайте можно заказать от 1 тарной единицы и без передоплаты. Но, есть товары со спецусловиями, вызванными особенностью логистики или контрактными условиями производителя. Поэтому, ознакомьтесь пожалуйста с условиями заказа на выбранный вами товар, чтобы избежать неприятных ситуаций.

Условия заказа

В связи с разными условиями организации логистики у вас есть 2 варианта для заказа нужного вам товара.
1. От тарной единицы. Это условие означает, что минимальный заказ данного товара=тарная единица. То есть, если тарная единица товара 5 л, вы можете заказать 5 л минимально; если тарная единица 20 л, тогда минимальный заказ 20 л.
2. От 20л/300 кг…. Это означает, что на данный товар минимальный заказ составляет 20,100 л или 300 кг. Если вам не подходит такое условия, вы всегда можете связаться с нашими менеджерами и они постараются подобрать альтернативные товары, удобные по объему отгрузки и подходящие под ваш запрос.

Условия оплаты

1. Наложенный платеж. Этот способ оплаты означает, что вы можете оплатить выбранный вами товар при получении на отделении Новой почты. Расходы по доставке и уплате комисии за пересылку денег мы берем на себя. Вам нужно всего лишь оплатить стоимость товара, указанную на сайте.
2. Только предоплата. ЭЭтот способ оплаты означает, что для получения нужного вам товара необходимо внести 100% предоплату на расчетный счет «Яблуком» или оплатить заказ с помочью карточки на нашем сайте. Не на всех складах, к сожалению, есть возможность получить оплаченные вами деньги. Поэтому при отправке некоторых товаров 100% предоплата необходима для того, чтоб ваши деньги не потерялись в сети складов или отделений Новой почты.
Доставка
Все товары мы доставляем бесплатно до отделения «Новой почты». Если вам нужно доставить товар домой, к двери, мы можем оформить курьерскую доставку «Новой почтой». Услуги курьера обойдутся вам от 40 грн (маленькая посылка) до 300 грн(палета) Для оформления курьерской доставки нужно внести 100% предоплату за товар, т.к. курьеры «Новой почты» не принимают оплаты.
Если у вас возникли вопросы по товарам, условиям оплаты или доставки, звоните (096) 555-74-42 или (066) 555-74-42

(Язык)