Мікродобрива для зернових

Як обрати мікродобрива для пшениці, щоб отримати 100% результат читайте тут Чому соняшнику необхідний бор і коли його вносити - досвід агрономів «Яблуком» описаний тут

Мікродобрива для зернових: позакореневе підживлення рослин

Мікродобрива для зернових підвищують масу, товарні показники врожаю, клас зерна. Крім води, водню зернові культури повинні отримувати достатню кількість фосфору, міді, азоту та інших речовин. В результаті використання якісних мікродобрив збільшується врожайність зернових.

Склад мікродобрив для зернових культур

Основа препаратів – необхідні для рослин мікро-, макроелементи. Це калій, азот, фосфор, залізо, сірка, марганець, мідь. Недолік таких речовин стає причиною збою в метаболізмі рослин, знижує стійкість зернових до грибкових інвазій.

Склад мікродобрив для зернових, як правило, збалансований. Це дозволяє швидко поповнити дефіцит корисних елементів, збільшити кількість зерен в колосі, попередити втрати врожайності.

Спосіб обробки рослин з використанням мікродобрив – листкове підживлення. Такий спосіб дозволяє зерновим культурам швидше отримувати мікроелементи.

Листова підгодівля рятує рослини в таких випадках:

 • висока температура ґрунту;
 • піщані або засолені ділянки, де вирощується культура;
 • слабкість кореневої системи;
 • недостатня аерація грунту;
 • використання інтенсивної технології.

Активізація азотного харчування, висока якість врожаю, швидке відновлення вегетації, збільшення кількості сім’янок – ось результат використання мікродобрив для зернових. Препарати сприяють підвищенню холодостійкості, посухостійкості рослин, формування сильної кореневої системи.

Можна купити і застосовувати мікродобрива перед посівом зернових, а також в період кущіння зернових колосових. Профілактика дефіциту елементів живлення підвищує не тільки якість зібраного зерна, а й кількість врожаю.

Способи внесення мікродобрив

Мікродобрива на пшеницю та ячмінь можна вносити трьома способами:

 1. Безпосередньо в ґрунт
 2. Обробляти насіння перед посівом
 3. Обробка рослин по вегетації, позакореневе підживлення

З усіх цих методів економічно невигідним вважається внесення добрив у ґрунт, адже не завдає ніякого приросту. Передпосівна обробка насіння сьогодні вважаються обов’язковим заходом у технології вирощування пшениці та ячменю ,а особливо озимих сортів, адже суттєво підвищує стійкість рослин до дії низьких температур та підвищує стійкість до збудників, багатьох хвороб.

Позакореневе підживлення рослин по вегетації також важливий і необхідний у технології вирощування ярих та озимих сортів пшениці та ячменю і вважається біологічним коригуванням продуктивності рослинного організму.

Хелатні рідкі мікродобрива та їх переваги у живленні пшениці та ячменю

Сьогодні найбільш популярними являються добрива, до складу яких окрім макро- та мікро елементів входять ще й природні органічні кислоти – хелати. Такі добрива не токсичні, характеризуються пролонгованою дією, повністю розчиняється у воді та на 90% засвоюються рослинним організмом, коли звичайні мінеральні добрива тільки на 50%.

Результати застосування мікродобрив в посівах ячменю та пшениці

 • Підвищення показників схожості зерна
 • Підвищення показників енергії росту на початку вегетації
 • Підвищення стійкості до несприятливих погодних умов
 • Збільшення кількості зерна в колосі
 • Збільшення кількості поживних речовин у зерні
 • Підвищення якості насіння
 • Підвищення врожайності на 20%

Купити мікродобрива для зернових можна в нашому інтернет-магазині! А якщо у вас виникли питання звертайтеся за телефонами, що вказані на сайті.

Наші спеціалісти допоможуть та підберуть найоптимальніший та найефективніший варіант для вашої культури.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×

Мета внесення

Площа обробки

Країна виробництва

Виробник