Мікродобрива для соняшника

Як обрати мікродобрива для пшениці, щоб отримати 100% результат читайте тут Чому соняшнику необхідний бор і коли його вносити - досвід агрономів «Яблуком» описаний тут

Мікродобрива з багатим складом збільшують кількість врожаю соняшнику, оберігають його від різних захворювань. Комплексні препарати заповнюють недолік корисних речовин в грунті і оптимізують живлення рослин. У їх складі є гумінові речовини, фосфор, азот, органічні кислоти, бор, калій, магній і т. Д.

Коли вносити препарати?

Краще попередити дефіцит елементів живлення, ніж потім “рятувати” соняшник при наявності нестачі корисних речовин. Можна виконувати передпосівний обробіток насіння, вносити мікродобрива в фазі 6-8 листів.

Обов’язковою стане використання препаратів в наступних випадках:

  • азотне голодування рослин;
  • при пізньому посіві соняшника;
  • в період активного росту;
  • недостатній ріст листя, пагонів;
  • вирощування соняшнику на засолених, піщаних ділянках.

Є сенс провести передпосівний обробіток насіння для стимулювання схожості, підвищення стійкості рослин до будь-яких захворювань. Листкові підживлення сприяють активізації плодоношення, покращують процеси цвітіння.

Важливість використання мікродобрив

У їх складі є речовини, які збільшують кількість сім’янок і підвищують якість посіву. Наприклад, сірка активізує ріст листя, пагонів. Магній позитивно впливає на синтез вітамінів, жирів, а бор покращує стан соняшнику. Цинк підвищує тепло-, холодостійкість культури.

Продукція з комплексним складом стимулює коренеутворення, підвищує імунітет рослин, визначає якість зібраного врожаю. Мікродобрива для соняшника можна використовувати у вигляді хелатів, поєднувати їх з регуляторами росту. Такий агрозахід забезпечить хороший урожай при мінімальних витратах грошей.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Мета внесення
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник