Інсектициди від совки

Ефективні заходи боротьби проти совки – застосування інсектицидів

Совки завдають непоправної шкоди посівам. Наприклад, одна гусениця першого покоління озимої совки здатна за одну ніч знищити 15 рослин буряків. Тому питання захисту від цього шкідника є дуже важливими. Найважливіше – дотримання технології вирощування тієї чи іншої культури, правильна механічна обробка грунту і, звичайно, інсектициди проти совки. Важливо пам’ятати, що інсектициди необхідно вносити тільки вночі, коли шкідник активно харчується рослинами.
Найефективніші бакові суміші з половинною нормою витрат піретроїдних і фосфорорганічних інсектицидів проти совки і додаванням від трьох до чотирьох кілограм сечовини. У Лісостепу і Степу також рекомендується застосовувати трихограму в період відкладення яєць. Найбільш ефективними проти совок є лише такі види як Trichogramma evanescens Westw. і T. pintoi Voeg. Випуск трихограми можна поєднувати із застосуванням інсектицидів. За період яйцекладки рекомендується тільки два-три рази випускати трихограму, а вже проти гусениці застосовувати інсектициди. Такий спосіб – запорука 100% -ої захисту ваших посівів від різних видів совки.

Боротьба з совко в ​​Україні за допомогою інсектицидів

Совка поширена у всіх регіонах України. Видовий склад досить різноманітний і налічує близько 15 видів метеликів і гусениць, які більшу частину своєї життєдіяльності проводять в почве.Совка може харчуватися різними видами рослин, тому зустрічається цей шкідник і в поле, і в саду, і на присадибній ділянці. Розрізняють озиму, оклику, південну підгризаючих, пшеничну та совку-іпсилон, які схожі між собою за способом життя, біологічними особливостями і шкідливістю. Погодні умови і спосіб господарювання – основні умови збільшення кількості і поширення видів совки, і відповідно, погіршення фітосанітарного стану агроценозів, тому захист посівів від совки за допомогою інсектицидів – вірне рішення.

Як виглядає совка

Зовні метелик досягає розміру 40-50мм. На крилах є характерні темні різної форми плями. Самку і самця можна розрізнити по задніх крил, адже у самця вони яскраво білого забарвлення, а у самки сірі з ледь помітним білим відтінком. Метелики відкладають молочно-білі яйця розміром 0,5 мм, які через деякий час темніють. Форма – півкулі з плескатої основою. За зовнішніми ознаками можна легко зрозуміти якого вона віку. Якщо вона земленісто-сірого або сірувато-рудого матового забарвлення – це значить, що гусениця перших трьох століть. Вона зимує на глибині 10-25 см, але вже при -5 гине. Глянцевий епітікул і темна вузька смуга вздовж спини – ознака гусениці шостого віку. Такі гусениці досягають довжини 52 мм і мають п’ять пар черевних ніг. Вони зимують на глибині 25 см в грунті і можуть витримати заморозки до -11. Лялечка має червоно-бурого забарвлення розміром до 22 мм розвивається за 25-35 днів.
У південних регіонах метелики починають літати вже в квітні. Їх активність припадає на ніч, вдень вони ховаються під листям. Харчуються нектаром квітучих рослин.

Чим обприскувати від совки і в який період можна також дізнатися і проконсультуватися у наших менеджерів, які підберуть найкращий варіант обробки, виходячи з вашої площі і культури.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник
Вартість за 1 га