Інсектициди від колорадського жука

Інсектициди від колорадського жука можуть стати Вашими кращими хімічними “помічниками” в боротьбі з шкідниками. Смугастий колорадський жук все більше знищує зелену масу картоплі. Якщо своєчасно не проводити обприскування рослин, можна втратити значну частину врожаю.

Використання інсектицидів від колорадського жука

Народні методи боротьби з колорадським шкідником навіть на маленьких ділянках не дають позитивного ефекту. Хімічні засоби дозволяють усувати шкідників в короткі терміни, при цьому ступінь зараження картоплі не має великого значення.

Ефективність інсектицидів для боротьби з колорадським жуком залежить від наступних умов:

  • дотримання кратності обробок;
  • правильна підготовка робочих сумішей;
  • грамотний вибір препаратів;
  • використання справного обладнання;
  • дотримання зазначених термінів обробки;
  • рівномірний обприскування поверхні рослин.

Колорадський жук адаптується до будь-яких інсектицидів, тому препарати з однаковим складом не застосовуються багаторазово.

Сучасні захисні засоби для рослин від колорадського жука – інсектициди

Виробники пропонують кошти, що відрізняються рівнем токсичності, діючою речовиною, нормами витрати і тривалістю ефекту. Зараз в арсеналі картоплярів є широкий асортимент інсектицидів від смугастих шкідників. Купити інсектициди від колорадського жука ви можете в магазині “Яблуком”.

Діючі речовини інсектицидів руйнують нервові закінчення небезпечних колорадських жуків, після чого комахи гинуть. Можна підібрати такі препарати, які знищують дорослих колорадських жуків і їх нове потомство.

Стійкість до підвищених температур, виражена стартова активність, простота у використанні – вагомі переваги сучасних інсектицидів. Деякі препарати продовжують “працювати” навіть після інтенсивних опадів.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник
Вартість за 1 га