Інсектициди для соняшника

Інсектициди для соняшника купити слід для боротьби з комахами шкідниками, нападниками на рослину на різних етапах вегетації. Джерелами зараження можуть стати інші культури, бур’яни і рослинні залишки в грунті.

Передпосівна обратотка інсектицидами насіння соняшнику

Особливо важлива передпосівна обробка насіння, так як рослина найбільш схильне ураження комахами сходів. Також рослина вразливе:

  • на етапі 3-4 листів;
  • під час посухи;
  • при низькій температурі грунту;
  • до ущільнення грунту.

Після появи сходів рослина може атакувати цілий ряд шкідників, здатних повністю знищити врожай, особливо в періоди зростання числа певних комах. Інсектициди для соняшника пізно вносити, якщо поріг чисельності перевищує 8 особин на 1 квадратний метр, тому обробка посівів повинна проводитися регулярно.

При відсутності навесні опадів зростає ймовірність ураження рослини попелиць, ефективні проти цих шкідників інсектициди для соняшника на основі тіаметоксамом і імідаклоприду, але максимальної ефективності можна досягти тільки при передпосівної обробки посівного матеріалу.

Ціна в Україні. Де купити інсектициди для соняшника?

Спеціальні інсектициди для соняшника купити жни в інтернет-магазині “Яблуком” за чесними цінами. Досвідчені менеджери-консультанти дадуть відповідь на будь-які ваші питання і допоможуть оформити замовлення. Вибираючи препарат, слід врахувати кліматичні особливості вашого регіону.

Безкоштовна доставка товарів в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×

Діюча речовина

Препарат оригінал

Площа обробки

Країна виробництва

Виробник

Вартість за 1 га