Інсектициди для бобових

Інсектициди входять в категорію пестицидів. Такі ефективні препарати знищують шкідників, сприяють правильному росту культурних рослин.

Акацієва огневка, квасолева зерновка, п’ятиточковий довгоносик, репейница, горохова попелиця – це ще не все шкідники бобових культур. Для усунення небезпечних шкідників потрібно використовувати відповідні інсектициди.

Дія препаратів

Покупцям запропоновані пестициди неоднакового дії. Є системні інсектициди, які проникають в усі органи бобових рослин. Друга група – препарати контактної дії, що забезпечують швидкий ефект. Асортимент хімічної продукції включає і кишкові інсектициди, вони ефективні проти комах з гризучий ротовим апаратом.

Для бобових культур краще вибирати препарати подвійної дії. В такому випадку ДВ потрапляє всередину кишкового тракту шкідників, системно вражає організм паразитів. Комбіновані інсектициди знищують навіть комах, які ведуть подлістовой спосіб існування.

У чому переваги?

Бобові культури в період зростання “б’ються” з різними шкідниками, але без використання хімічної продукції обсяги врожаю знижуються. Інсектициди для бобових мають незаперечні переваги:

  • швидке проникнення в тканини культур;
  • ефективність проти багатьох шкідників;
  • тривала захисна дія;
  • сумісність з більшістю фунгіцидів;
  • стійкість до змивання дощами;
  • низька норма витрати, економічність.

Є препарати, які не становлять небезпеки для бджіл та інших корисних комах, навколишнього середовища. Такі інсектициди для бобових покупці можуть придбати в агромагазині “Яблуком”.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник
Вартість за 1 га