Гербіцид Міладар

Код товару: 1021

Ціна товару: 1,402.95 грн.

Ціна за кг/л: 280.59 грн.

Умови замовлення

от 20 л

Умови оплати

Тільки передоплата

Терміни відвантаження товару

В день замовлення

Діюча речовина

Нікосульфурон, 45 г/л

Виробник

Укравіт

Тип дії

Селективний

Спосіб внесення

Післясходовий

Препарат оригінал

Мілагро

Країна виробництва

Україна

Площа обробки

5-10 га

Тарна одиниця

5 л

Культура

Кукурудза

Тип конролюючих бур'янів

Злакові

Норма робочого розчину

150-200 л/га

Культура Норма розходу л/га
Кукурудза 1,25

Високоселективний гербіцид Міладар застосовують для захисту кукурудзи від злакових бур’янів після сходу основної культури. Препарат безпечний для застосування у рекомендованих фазах культури.

 

Застосування гербіциду Міладар

Після розпилення поглинається зеленою масою бур’янів та сягає кореневої системи. В точках росту відбувається припинення біосинтезу основних амінокислот, що призводить до зупинки росту і припинення конкуренції для основної культури.

Через тиждень стають помітними перші ураження бур’янів, а на протязі трьох тижнів вони повністю зникнуть. Міладар сумісний із багатьма пестицидами та іншими агропрепаратами, виключення становлять лише препарати на основі лужних діючих речовин. Для ефективного і всебічного очищення посівів від небажаної рослинності варто додати гербіцид для знищення дводольних бур’янів. Перед змішуванням потрібно провести тест на сумісність. Бакову суміш готують безпосередньо перед використанням. Препарат малотоксичний для навколишнього середовища – птахів, бджіл, тощо та сильно токсичний для риб. Швидкий розпад Нікосульфурона в грунті посприяє наступним сівозмінам.

Міладар – післясходовий (Нікосульфурон, 45 г/л) гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та деяких дводольних бур’янів на посівах кукурудзи.

В інтернет-магазині Яблуком ви можете купити Гербіцид Міладар з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Гербіцид Міладар”“
Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

(Язык)