Гербіцид Ураган Форте 500 SL

Код товару: 1644

Ціна товару: 5,734.52 грн.

Ціна за кг/л: 286.73 грн.

Немає в наявності

Терміни відвантаження товару

Протягом 48-72 годин після замовлення

Діюча речовина

Калійної солі гліфосата 500 г/л

Тип дії

Суцільний

Виробник

Syngenta

Спосіб внесення

Післясходовий

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

от 10 га

Тарна одиниця

20 л

Культура

Виноградники, Зернові

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні, Злакові

Норма робочого розчину

100–150 л/га

Культура Норми витрат препарату л/га
Плодові та виноградники 2,0
Пари 2,0
Пари 4,0
Плодові та виноградники 4,0
Поля, призначені під посіви соняшнику, ріпаку, люцерни, багаторічних трав 1,5–3,0
Поля, призначені під посіви ярих, зернових, кукурудзи, соняшнику, рицини, цукрових буряків, овочевих, сої, льону 2,0–4,0
Зернові 1,5–2,0
Відкриті колекторно-дренажні і зрощувальні мережі та їхні узбіччя 4,0
Землі несільськогосподарського призначення (смуги відчуження ЛЕП, газо і нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи, аеродроми) 2,0–4,0
Площі, призначені під посіви рису 2,0–4,0
Площі, призначені під посадку хмелю 2,0–4,0

Системний гербіцид суцільної дії Ураган Форте 500 SL застосовують для видалення небажаної рослинності на полях, у садах, на об’єктах комунального і дорожнього господарств, а також на інших участках і територіях. Препарат застосовують у період активної вегетації бур’янів, уникаючи обробки рослинності у дні коли вона знаходиться у стресовому стані. Найкращий час для обробки злакових бур’янів – це фаза 4 – 5 листочків, що відповідає висоті рослини 10 – 20 см. Широколисті обробляють у фазу від двох справжніх листочка і до фази цвітіння, в цей час вони найбільш сприятливі до дії препарату. Варто уникати використання препарату у переддощовий період (3 – 6 годин до початку опадів). Після розпилення препарату, діюча речовина Калійна соль гліфосату на протязі 2 – 3 години проникає до тканин рослини. На протязі доби, оброблені рослини припиняють свій ріст, а через 7 – 10 днів з’являються перші помітні симптоми ураження. Зазвичай відмирання рослин відбувається протягом двох – трьох тижнів. Оброблені Ураган Форте 500 SL участки, будуть вільними від рослин що найменше 6 – 8 тижнів. Для розширення і підсилення викорінюючих функцій гербіциду, його змішують із іншими гербіцидами.

Ураган Форте 500 SL – неселективний після сходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних бур’янів.

В інтернет-магазині Яблуком ви можете купити Гербіцид Ураган Форте 500 SL з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Ефективно працює проти

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Гербіцид Ураган Форте 500 SL”“
Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

(Язык)