Гербіцид Табезон

Код товару: 1624

Ціна товару: 6,691.10 грн.

Ціна за кг/л: 669.11 грн.

Немає в наявності

Доставка БЕЗКОШТОВНА
комісія Нової Пошти 0%, ПДВ

Підпишіться на наш

Facebook Instagram

Залишіть Ваш номер для консультації щодо цього товару

Цей товар можна сплатити:
- готівкою або картою при отриманні на відділенні Нової Пошти;
- карткою на сайті через сервіс Portmone
- по реквізитам через касу банку або з р/р ФГ
Доставка Новою Поштою – БЕЗКОШТОВНА
Комісія при сплаті при отриманні – 0%

Дивіться також:

Терміни відвантаження товару

Наступного дня після замовлення

Діюча речовина

Бентазон 480 г/л

Виробник

Тип дії

Селективний

Спосіб внесення

Післясходовий

Препарат оригінал

Базагран

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

5-10 га

Тарна одиниця

10 л

Культура

Бобові, Зернові, Кукурудза

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні

Норма робочого розчину

200-400 л/га

Селективний гербіцид Табезон, в.р. є одним із найефективніших засобів боротьби із однорічними дводольними бур’янами на посівах зернових, бобових та технічних культур. Під дію препарату потрапляють також бур’яни, стійкі до гербіцидів на основі діючих речовин 2,4-Д і 2М-4Х. Препарат створений у вигляді водного розчину в який входить діюча речовина Бентазон, що належить до тиадиазинів. В рослині рухається апекрально, руйнуючи в хлоропластах пігменти, що призводить до припинення роботи фотосинтезу та в подальшому загибелі рослини. Внесення розпочинають у після сходовий період культурних рослин, коли бур’яни знаходяться у фазі 2 – 6 листочків. Обробка посівів може тривати аж до змикання рядків. Це дає змогу аграріям визначитись із найоптимальнішими термінами для внесення. Погодні умови мають значний вплив на ефективність Табезон, в.р. тому внесення проводять у вечірні чи вранішні години коли температура повітря коливається в межах +12 + 200 С. При розбризкуванні гербіциду потрібно 4 години уникати опадів, які зведуть на нівець Вашу роботу. Для достатнього змочування листової поверхні рослин, потрібно використовувати достатню кількість робочого розчину, норма якого коливається в межах 200 – 400 л/га. В засушливий період витрати збільшують до максимуму.

Табезон, в.р. – селективний гербіцид контактної дії для боротьби з однорічними дводольними бур’янами в посівах сільськогосподарських культур.

Культура Норми витрат препарату л/га
Горох 3,0
Соя 1,5–3,0
Пшениця озима та яра, ячмінь, жито, овес 2,0–4,0
Просо 2,0–4,0
Ярі зернові з підсівом конюшини 2,0–4,0
Ярі зернові з підсівом люцерни 2,0
Кукурудза 2,0–4,0
Льон-довгунець 3,0
Рис 2,0–4,0
Хміль старше 3 років 4,2
Люцерна 1-го року вегетації (насінники) 2,0
Конюшина польова 1-го та 2-го років вегетації та насіннєві посіви конюшини польової, повзучої, гібридної 3,0–6,0
М’ята перцева 3,1
Райграс однорічний 1,0

В інтернет-магазині Яблуком ви можете купити Гербіцид Табезон з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Дивіться також:

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Гербіцид Табезон”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дорогие клиенты «Яблуком»!

Просьба обращать внимание на информацию, указанную в карточке товара. Мы стараемся сделать ваши покупки в «Яблуком» максимально комфортными и удобными. Большинство товаров на сайте можно заказать от 1 тарной единицы и без передоплаты. Но, есть товары со спецусловиями, вызванными особенностью логистики или контрактными условиями производителя. Поэтому, ознакомьтесь пожалуйста с условиями заказа на выбранный вами товар, чтобы избежать неприятных ситуаций.

Условия заказа

В связи с разными условиями организации логистики у вас есть 2 варианта для заказа нужного вам товара.
1. От тарной единицы. Это условие означает, что минимальный заказ данного товара=тарная единица. То есть, если тарная единица товара 5 л, вы можете заказать 5 л минимально; если тарная единица 20 л, тогда минимальный заказ 20 л.
2. От 20л/300 кг…. Это означает, что на данный товар минимальный заказ составляет 20,100 л или 300 кг. Если вам не подходит такое условия, вы всегда можете связаться с нашими менеджерами и они постараются подобрать альтернативные товары, удобные по объему отгрузки и подходящие под ваш запрос.

Условия оплаты

1. Наложенный платеж. Этот способ оплаты означает, что вы можете оплатить выбранный вами товар при получении на отделении Новой почты. Расходы по доставке и уплате комисии за пересылку денег мы берем на себя. Вам нужно всего лишь оплатить стоимость товара, указанную на сайте.
2. Только предоплата. ЭЭтот способ оплаты означает, что для получения нужного вам товара необходимо внести 100% предоплату на расчетный счет «Яблуком» или оплатить заказ с помочью карточки на нашем сайте. Не на всех складах, к сожалению, есть возможность получить оплаченные вами деньги. Поэтому при отправке некоторых товаров 100% предоплата необходима для того, чтоб ваши деньги не потерялись в сети складов или отделений Новой почты.
Доставка
Все товары мы доставляем бесплатно до отделения «Новой почты». Если вам нужно доставить товар домой, к двери, мы можем оформить курьерскую доставку «Новой почтой». Услуги курьера обойдутся вам от 40 грн (маленькая посылка) до 300 грн(палета) Для оформления курьерской доставки нужно внести 100% предоплату за товар, т.к. курьеры «Новой почты» не принимают оплаты.
Если у вас возникли вопросы по товарам, условиям оплаты или доставки, звоните (096) 555-74-42 или (066) 555-74-42

(Язык)

Статті