Гербіциди для гороху післясходові

Шановні клієнти! У нас проходить оновлення ПО (до 30.12), тому ціни на товари краще уточнювати по телефону

Акционные товары

Горох популярна культура у Європі і не менш відома і в нашій державі, де його вирощують в усіх областях. Технологія вирощування гороху як і будь-якої культури складається із механічного обробітку ґрунту, внесення добрив та обробки пестицидами. Особливу увагу необхідно приділяти захисту від бур’янів, адже горох досить чутливий до засміченості посівів, що дуже відображається на продуктивності, яка може знизитися аж на 50%. У гороху гербокритичний період триває від фази трьох листків і до цвітіння. На початку вегетації активно розвивається вегетативна маса, яка може затіняти і конкурувати із небажаною рослинністю, але пізніше ріст зупиняється, коли рослини дозрівають мають здатність вилягати і це сприяє другій хвилі сходів бур’янів, які пригнічують культурні рослини, виснажують ґрунт, перешкоджають збору врожаю.

Коли необхідні гербіциди для гороху

Горох – культура не вибаглива до температурного режиму. Насіння може проростати вже за температури +2°С. Але, на жаль, це хороші умови для сходів підмаренника чіпкого, талабану, гірчиці польової, зірочника середнього, капусти, жабрію звичайного. А взагалі протягом усього періоду вегетації в посівах гороху переважають злакові однорічні та ярі дводольні бур’яни, що відносяться до родини капустяних, тому застосування ґрунтових та страхових гербіцидів критично необхідне.

Для того, щоб контролювати сходи однорічних злакових та дводольних бур’янів потрібен обробіток ґрунтовими гербіцидами діючі речовини яких імезетапір, s-металохлор, пиндиметалін та прометрин. Коли горох має 2 справжніх литки, а багаторічні злаки висотою 10-15 см найефективніші гербіциди на основі пропахізофопу та клетодиму. А щоб контролювати сходи однорічних дводольних бур’янів посіви обприскують гербіцидами, до складу яких входить діюча речовина бентазон чи бентазон + МЦПА.

Особливості застосування гербіцидів для гороху

Рослини гороху у фазу від трьох до шести листків найбільш стійкі до дії гербіциду через сильний восковий наліт. Застосування гербіцидів раніше чи пізніше може нести негативні наслідки: зупинка росту та розвитку, деформацію листкової пластини, втрачається тургор від чого стебла викривляються, а в гіршому випадку і повну загибель рослини.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Бур'яни
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник