Фунгіцид Медян Екстра 350 SC

Код товару: 1576

Ціна товару: 1,778.66 грн.

Ціна за кг/л: 355.73 грн.

Очистити

Є питання
чи потрібна
оптова ціна?

Зателефонуйте нам:

(096) 555-74-42
(073) 555-74-42

Напишіть нам на e-mail

info@yablukom.ua

Терміни відвантаження товару

Протягом 48-72 годин після замовлення

Діюча речовина

Хлорокис міді (350 г / л)

Тип дії

Контактний

Виробник

Тарна одиниця

1 л, 5 л

Культура

Бобові, Виноградники, Картопля, Плодові, Буряк, Смородина, Хміль, Квіти

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

до 1 га

Вартість за 1 га

від 300 грн

Хвороби

альтернаріоз, біла і сіра гниль, клястероспоріоз, кокомікоз, моніліоз, борошниста роса, парша

Норма робочого розчину

1000-1500 л/га

Культура Норми витрат препарату л/га
Яблуня, Груша 1,5 – 2,0
Виноградники 2,5 – 3,5
Томати 2,0 – 2,5
Огірки 2,0 – 2,5
Цукровий буряк 4,0
Картопля 3,0 – 4,0
Хміль 0,5% (500 мл на 100 л води)
Яблуня 1,5 – 2,0
1,5 л/га (в період цвітіння)
0,75 л/га (в період дозрівання плодів)
Груша 1,5 – 2,0
2 л/га (в період цвітіння)
1 л/га (в період дозрівання плодів)
Вишня, черешня, абрикос 2,0 – 3,0
Персик 2,0 – 3,0
Смородина 3,0
Виноград 3,75
Томати (в грунті) 2,0 – 2,5
Томати (під накриттям) 0,3% (300 мл на 100 л води)
Огірок (грунтовий) 2,0 – 2,5
Огірок (під накриттям) 0,3% (300 мл на 100 л води)
Квасоля 2,0 – 2,5
Декоративні рослини 0,3% (300 мл на 100 л води)
Троянди (в грунті) 0,2% (200 мл на 100 л води)

Застосування фунгіцидів є важливою складовою одержання високоякісних врожаїв. Препарати, які створені на основі мідь вмісних компонентів займають чинне місце у захисті рослин та користуються великим попитом серед аграріїв. На додачу до відмінних фунгіцидних якостей, мідь вмісні препарати слугують додатковим мікродобривом. Медян Екстра 350 SC, к.с. від компанії SumiAgro саме той фунгіцид, який забезпечує повномірний лікувальний та захисний ефект переважної більшості рослин. Обробку рослин проводять у період вегетації. До початку ураження рослин проводять профілактичні обробки, на початкових стадіях ураження – лікувальні. Діяльність препарату розпочинається відразу після внесення, на листовій поверхні утворюється захисний екран. Патогени які контактують із діючою речовиною Хлорокис міді, насичуються компонентом в наслідок чого припинається поділ клітини та відбувається поступове відмирання гриба. Крім того, спори які потрапляють на оброблене листя втрачають здібність до проростання. Для створення постійного фунгіцидного захисту в залежності від культури проводять від 2 до 4 обробок за сезон, витрачаючи при цьому 1000 – 1500 л/га для обробки зерняткових дерев і 500 – 900 л/га для обробки ягідників.

Медян Екстра 350 SC, к.с. – високоефективний фунгіцид контактної дії проти грибкових та бактеріальних хвороб.

В інтернет-магазині Яблуком ви можете купити Фунгіцид Медян Екстра 350 SC з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Ефективно працює проти

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Фунгіцид Медян Екстра 350 SC”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дорогие клиенты «Яблуком»!

Просьба обращать внимание на информацию, указанную в карточке товара. Мы стараемся сделать ваши покупки в «Яблуком» максимально комфортными и удобными. Большинство товаров на сайте можно заказать от 1 тарной единицы и без передоплаты. Но, есть товары со спецусловиями, вызванными особенностью логистики или контрактными условиями производителя. Поэтому, ознакомьтесь пожалуйста с условиями заказа на выбранный вами товар, дабы избежать неприятных ситуаций. Менеджер «Яблуком» всегда постарается подобрать для вас наилучшие условия заказа, но, к сожалению, мы не СУПЕРМЕНЫ)

Условия заказа

Уважаемые клиенты «Яблуком»! В связи с разными условиями организации логистики у вас есть 2 варианты для заказа нужного вам товара.
1. От тарной единицы. Это условие означает, что минимальный заказ данного товара=тарная единица. То есть, если тарная единица товара 5 л, вы можете заказать 5 л минимально; если тарная единица 20 л, тогда минимальный заказ 20 л. Обратите внимание. Мы реализуем товар только в заводской упаковке, для того, чтоб вы получали оригинальный и качественный товар. На разлив товар не реализуется!
2. От 20л/300 кг…. Это означает, что на данный товар минимальный заказ составляет 20,100 л или 300 кг. Если вам не подходит такое условия, вы всегда можете связаться с нашими менеджерами и они постараются подобрать альтернативные товары, удобные по объему отгрузки и подходящие под ваш запрос.

Условия оплаты

1. Наложенный платеж. Этот способ оплаты означает, что вы можете оплатить выбранный вами товар при получении на отделении Новой почты. При этот, вы не оплачиваете комиссии за пересылку денежных средств. То есть, сумма к оплате, указанная на сайте, это все денежные средства, которые вам нужно взять с собой для оплаты товара. Для справки. Стандартная комиссия за пересылку денег при оплате наложенным платежем составляет 2,5 % от суммы заказа. Если вы заказали на «Яблуком» на сумму 1000 грн, то экономите 25 грн на комиссии. Если заказ на 10 000 грн, экономия уже 250 грн.
2. Только предоплата. Этот способ оплаты означает, что для получения нужного вам товара необходимо внести 100% предоплату на расчетный счет «Яблуком» или оплатить заказ с помочью карточки на нашем сайте. Такое неудобство связано с тем, что для ускорения логистики мы отправляем товар с разных складов по Украине. Не на всех складах, к сожалению, есть возможность получить оплаченные вами деньги. Поэтому при отправке некоторых товаров 100% предоплата необходима для того, чтоб ваши деньги не потерялись в сети складов или отделений Новой почты.
Адресная доставка
Как обычно, при покупке на нашем сайте ДОСТАВКА БЕСПЛАТНАЯ (до отделения Новой Почты). НОВАЯ УСЛУГА! При заказе на сумму от 20 000 грн и оплате на сайте вы получаете БЕСПЛАТНУЮ АДРЕСНУЮ ДОСТАВКУ ДОМОЙ!*
*Не распространяется на доставку зерновых и бобовых культур

(Язык)

Статті