Десиканти для зернових

Для зернових культур процес десикації має важливе значення, тому що ця процедура дозволяє зберегти якість і кількість врожаю. Десиканти зменшують перезволоження зернових рослин, знижують засміченість посівів, створюють сприятливі умови для наступних культур.

Ефективність препаратів

Після використання десикантом м’які тканини рослин сохнуть, асимілянти переходять з листя в зерно. Підвищується вміст клейковини, збільшується і класність зерна.

Прискорюючи процес дозрівання зернових культур, можна захистити рослини і врожай від патогенної мікрофлори. Зерно звільняється від надмірної вологи, в період зберігання воно менше схильне розвитку хвороб.

Застосування десикантом дає такі результати:

  • рівномірний підсушування зернових культур;
  • легка збірка врожаю;
  • виключені втрати врожаю;
  • часткове знищення бур’янів;
  • зниження витрат на сушку зерна.

Принцип дії препаратів – порушення процесів фотосинтезу, метаболізму. В результаті десикації дозрівання зерна стає рівномірним, поліпшується біохімічний склад врожаю.

Як вибрати?

Для зернових культур підходять препарати з гліфосатом, дикват. Між двома діючими речовинами є принципова різниця.

Десиканти на основі гліфосату діють довгий час, знищують не тільки поверхневу частину рослин. Гліфосат не применшує врожайність, не перешкоджає нормальним процесам дозрівання.

Широко поширені препарати, в яких ДВ є дикват. Таке діюча речовина знищує надземну частину зернових культур. Можна побачити перші результати після десикації дикват на 5-7 день. Ефективність препарату завжди залежить від погоди, ступеня зрілості культури.

Купити десиканти для зернових культур пропонує магазин “Яблуком”. Є великий вибір товарів, діє доставка десикантом по Україні.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Площа обробки
(Язык) Стоимость на 1 га
Країна виробництва
Виробник
(Язык) Условия заказа