Десиканти для гречки/ріпаку

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Десикація полегшує збирання врожаю, сприяє пригніченню бур’янів. Як правило, насіння гречки і ріпаку після проведення десикації не вимагають додаткового очищення. Дуже важливо правильно вибирати десиканти, дотримуватися інструкцій і зазначених дозувань.

Ефективність препаратів

Десиканти призначені для підсушування дозрілих рослин, додаткового очищення полів від всіляких бур’янів і шкідників. Сучасні препарати пригнічують процеси фотосинтезу, в результаті чого відбувається зневоднення рослин. Через кілька днів висихають зелені частини гречки і ріпаку.

Діючою речовиною десикантом може виступати дикват. Є препарати, в яких ДВ є глюфосинат амонію. Такі речовини порушують метаболізм культурних рослин. В кінцевому результаті прискорюється збір врожаю, зменшуються витрати на досушування продукції.

Переваги десикантів

Аграрії ніяк не можуть вплинути на атмосферні явища. Буває так, що дощова погода затягується на тиждень. В таких умовах для рослин підвищується ризик виникнення грибкових захворювань, а урожай дозріває нерівномірно. Хімічні препарати допоможуть запобігти подібним ситуаціям.

Десиканти для гречки / ріпаку повністю безпечні. Препарати мають багато інших достоїнств:

  • скорочується втрата насіння при складанні врожаю;
  • поля очищаються від рослин-паразитів;
  • підвищується якість продукції;
  • усунення проблеми нерівномірного дозрівання врожаю ріпаку, гречки;
  • припинення розвитку хвороб.

Вартість десикантом не можна назвати високою. Є багато препаратів-аналогів, які можна використовувати для гречки / ріпаку. Купити ефективні десиканти можна в нашому аграрному магазині “Яблуком”.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Площа обробки
(Язык) Стоимость на 1 га
Країна виробництва
Виробник
(Язык) Условия заказа