Захист від мишей

Багато аграріїв знають, що навала мишоподібних гризунів – велика небезпека для врожаю. Вирішити проблему допоможуть ефективні засоби захисту від мишей. Мова не йде про мишоловках, всіляких отрути і отрута, ультразвукових відлякувачі. Є альтернативний варіант – відлякування гризунів за допомогою запаху.

Способи використання

Препарати підходять для боротьби з мишами на будь-яких відкритих просторах. Це можуть бути не тільки посадки і посіви культур, але також виноградники, сади. На відкритій території краще застосовувати серійні обприскувачі, призначені для внесення засобів захисту. Обробляють ділянку від центру до периферії, краще це робити в суху погоду.

Використовують препарати для захисту від мишей в закритих приміщеннях. Високу ефективність товари показують в теплицях, коморах, складських приміщеннях. Розчином можна змочити шматки картону, грудки паперу.

Корисна інформація

При обробці ділянок можуть відрізнятися норми витрати препаратів. Точна норма залежить від чисельності та виду гризунів, площі об’єкта, концентрації кошти. Боротьбу з мишами потрібно проводити під час масового розмноження, а для профілактики – в період низької чисельності гризунів.

Для знищення гризунів є сенс використовувати родентицидний концентрати. Ці препарати мають гликолевую основу, яка повністю розчиняється у воді. Вони не становлять загрози для більшості диких ссавців, птахів, не засмічують захищаються посіви.

Значної шкоди миші наносять не тільки зібраному врожаю, але і культурам з моменту посіву. Гризуни знищують рослину біля основи, пошкоджують листя і стебла, поїдають висіяні насіння, обгризають дозрілий колос. Щоб вирішити проблему, потрібно придбати препарати для захисту в “Яблуком”.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
blankLoading...