Клей для стручків

Виробники пропонують клей, призначений для склеювання стручків бобових, льону, ріпаку та інших культур. Засоби працюють в широкому діапазоні температур, мають біологічне походження. Такий клей зберігає врожай, не руйнуючи поверхневого покриву рослини.

Чому варто використовувати?

Препарат запобігає процес розтріскування стручків, зменшує негативний вплив ультрафіолету. Спеціальний клей має ряд інших переваг:

  • на ефективність не впливають зовнішні чинники;
  • зберігає “липкі” властивості тривалий час;
  • зменшення тертя між стручками;
  • створює якісне покриття після однієї обробки;
  • позитивно впливає на рівномірність дозрівання насіння.

Клей не порушує процес фотосинтезу, регулює в стручках кількість вологи. Захищає посіви від вітру, інших поганих погодних умов. Після використання вологість насіння в стручках знижується, в результаті чого при складанні врожаю можна обійтися без витрат на сушку.

Застосування склеювателя: рекомендації

Клей для стручків застосовують за 3-4 тижні до моменту збирання врожаю. Після обприскування на бобових, інших культурах з’являється тонка і еластична плівка. Одна з умов правильної обробки – забезпечення рівномірного обприскування рослин.

Передчасне розтріскування стручків знижує обсяги врожаю. Щоб цього не допустити, необхідно використовувати спеціальний клей. Підходить він як для гороху, бавовни, квасолі, так і для ріпаку, плодово-ягідних культур.

Спосіб обробки, точні дозування вказуються в інструкціях до склеювателям стручків. Препарати сумісні з агрохімікатів, безпечні для тварин. Клей підсилює дію при використанні пестицидів.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...