Регулятор росту Церон

Код товару: 1215

Ціна товару: 3,826.15 грн.

Ціна за кг/л: 765.23 грн.

Є питання
чи потрібна
оптова ціна?

Зателефонуйте нам:

(096) 555-74-42
(073) 555-74-42

Замовити дзвінок для детальної консультації по товару

Цей товар можна сплатити:
- готівкою або картою при отриманні на відділенні Нової Пошти;
- карткою на сайті через сервіс Portmone
- по реквізитам через касу банку або з р/р ФГ
Доставка Новою Поштою – БЕЗКОШТОВНА
Комісія при сплаті при отриманні – 0%

Терміни відвантаження товару

Протягом 48-72 годин після замовлення

Діюча речовина

Етефон, 480 г/л

Тарна одиниця

5 л

Виробник

Спосіб обробки

Обробка по листку

Культура

Зернові, Томати, Яблуня, Ячмінь

Мета внесення
Країна виробництва

Європа

Площа обробки

до 5 га

Норма робочого розчину

100-300 л/га

Культура Норми витрат л/т Фаза внесення
Ячмінь 0,5 – 0,75 У період вегетації
Пшениця 0,75 – 1,0 У період вегетації
Ячмінь озимий 0,75 BBCH 32–49
Ячмінь ярий 0,6 BBCH 37–49
0,5 BBCH 39–49
Пшениця озима та яра 1,0 BBCH 37–51
Томати 2,5–3,5 За наявності 5–15% зрілих і дозріваючих плодів (зелених, бурих і рожевих) і 50–65% зелених сформованих плодів
Яблуня безшпалерного типу вирощування 0,3–0,6 Обприскування в період вегетації через 1,5–4 тижні після закінчення цвітіння
Яблуня шпалерного типу вирощування 0,1–0,3
Яблуня літнього та осіннього строків дозрівання 0,45–0,7 Обприскування в період вегетації за 2–3 тижні до загально очікуваного строку збирання
Яблуня зимового строку дозрівання 1,4

Системний регулятор росту Церон створює умови для поліпшення збору урожаю. Володіє швидкими проникними властивостями. Після потрапляння в тканини рослин, діюча речовина Етефон пришвидшує рух етилену, який стимулює розвиток лигнин та целюлози. Після цього у рослині змінюється динаміка росту – посилюється міцність стебла та збільшується зернова маса. Речовина належить до похідних фосфорорганічної кислоти. У оброблених Цероном рослинах значно пришвидшується розвиток кореневої системи, це в свою чергу збільшує поглинання поживних речовин та накопичення етилену, що призводить до уповільнення росту соломини та потовщення її стінок, а також потовщення другого і третього міжвузловин. Кількість продуктивних стебел у кущі також збільшується. Кількість препарату яку застосовують на одиницю площі залежить від фази розвитку рослини. Для колоскових на початку фази трубкування, дають повну норму препарату, а в більш пізні строки її зменшують. Регулятор росту дуже чутливий до температурних коливань. Їх діапазон коливається в межах від +15 до + 300 С.

Церон – регулятор росту для застосування на пшениці та ячменю проти вилягання. Надає жорсткості та стримує ріст стебла у рослини.

В інтернет-магазині Яблуком ви можете купити Регулятор росту Церон з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Регулятор росту Церон”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дорогие клиенты «Яблуком»!

Просьба обращать внимание на информацию, указанную в карточке товара. Мы стараемся сделать ваши покупки в «Яблуком» максимально комфортными и удобными. Большинство товаров на сайте можно заказать от 1 тарной единицы и без передоплаты. Но, есть товары со спецусловиями, вызванными особенностью логистики или контрактными условиями производителя. Поэтому, ознакомьтесь пожалуйста с условиями заказа на выбранный вами товар, чтобы избежать неприятных ситуаций.

Условия заказа

В связи с разными условиями организации логистики у вас есть 2 варианта для заказа нужного вам товара.
1. От тарной единицы. Это условие означает, что минимальный заказ данного товара=тарная единица. То есть, если тарная единица товара 5 л, вы можете заказать 5 л минимально; если тарная единица 20 л, тогда минимальный заказ 20 л.
2. От 20л/300 кг…. Это означает, что на данный товар минимальный заказ составляет 20,100 л или 300 кг. Если вам не подходит такое условия, вы всегда можете связаться с нашими менеджерами и они постараются подобрать альтернативные товары, удобные по объему отгрузки и подходящие под ваш запрос.

Условия оплаты

1. Наложенный платеж. Этот способ оплаты означает, что вы можете оплатить выбранный вами товар при получении на отделении Новой почты. Расходы по доставке и уплате комисии за пересылку денег мы берем на себя. Вам нужно всего лишь оплатить стоимость товара, указанную на сайте.
2. Только предоплата. ЭЭтот способ оплаты означает, что для получения нужного вам товара необходимо внести 100% предоплату на расчетный счет «Яблуком» или оплатить заказ с помочью карточки на нашем сайте. Не на всех складах, к сожалению, есть возможность получить оплаченные вами деньги. Поэтому при отправке некоторых товаров 100% предоплата необходима для того, чтоб ваши деньги не потерялись в сети складов или отделений Новой почты.
Доставка
Все товары мы доставляем бесплатно до отделения «Новой почты». Если вам нужно доставить товар домой, к двери, мы можем оформить курьерскую доставку «Новой почтой». Услуги курьера обойдутся вам от 40 грн (маленькая посылка) до 300 грн(палета) Для оформления курьерской доставки нужно внести 100% предоплату за товар, т.к. курьеры «Новой почты» не принимают оплаты.
Если у вас возникли вопросы по товарам, условиям оплаты или доставки, звоните (096) 555-74-42 или (066) 555-74-42

(Язык)