Насіння сорго на зерно

Шановні клієнти! У нас проходить оновлення ПО (до 30.12), тому ціни на товари краще уточнювати по телефону

Насіння зернового сорго пропонують різні виробники. Є багато таких сортів, які можна висівати навіть в посушливих районах. Гібриди сорго на зерно мають потужну кореневу систему, в результаті чого рослини не бояться посушливих періодів. Ці характеристики – гарантія високого врожаю.

Які є сорти?

Широкий асортимент товарів ви знайдете на сторінках аграрного магазину “Яблуком”. Наприклад, сорт “ЄС Фоен” має врожайність до 120 ц / га. Він стійкий до осипання, вилягання, фузаріозу, стресів. Такий гібрид має стабільність, дає високі врожаї.

Один із зернових сортів – ранньостиглий “Даш Е” з періодом вегетації 110-120 днів. Хороший урожай “Даш Е” дає за умови вирощування в монокультурі.

Виробник “Nuseed” пропонує інші насіння сорго на зерно. Можна придбати гібрид “Домінатор”, сверхранний сорт “Прайм” (період вегетації – до 115 днів), “Спринт W”. Хорошим вибором стануть сорти “Капелло”, “ЄС Алізе”, “ЄС Альбанус”.

Особливості вирощування

Зернове сорго входить в групу злакових культур, а правила його вирощування досить прості:

  • ліквідація бур’янів;
  • правильне орання грунту;
  • своєчасне внесення добрив;
  • захист від патогенів.

Деякі гібриди володіють генетичною схильністю до високих врожаїв на будь-яких грунтах. Інші сорти сорго на зерно мають високу пластичність до типам обробки, підходять для всіх грунтово-кліматичних районів України. Щільні “волоті” рослин зберігають зерно до моменту збору врожаю.

Зернові гібриди злаку стійкі до змін погоди, засух та стресових факторів. Зерно відмінно вимолочується, зберігаючи максимум корисних властивостей.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Селекція
Форма
ФАО
Тарна одиниця
Потенціал врожайності
Рекомендована норма посіву
Стійкість до посухи
Найкращі області для вирощування
Стійкість до хвороб