Насіння сорго на силос

Сорго належить до тих високоврожайних злакових культур, які набирають популярність серед українських аграріїв. Культура характеризується високою посухостійкістю, так як її батьківщиною вважається Африка. Витривалий злак не вимагає великої кількості поживних речовин, внесених у грунт.

Є насіння сорго на силос, на зерно. Силосні насіння відрізняються стабільністю врожаю, високої придатністю до силосованию. У посушливих умовах кількість силосної маси збільшується при спільному посіві сорго з кукурудзою.

Гібриди силосного сорго

Посівний матеріал пропонує виробник Syngenta. Можна придбати гібрид G 1990, який призначений для високоякісного силосу. Цей вид характеризується врожайністю 800-1200 ц / га. Підходить для степової, лісостепової зон з помірною вологістю.

Силосну сорго G 1990 висівається на глибину 2-4 см. У такому гібриді бескітіцевого сорго відсутні небезпечні залишки ціанінових комплексів.

Найвищий потенціал врожайності має SS 506 – новий цукровий силосний гібрид виробника Syngenta. З особливостями цього сорту слід ознайомитися більш детально:

  • висока збалансованість корисних елементів;
  • хороша стійкість до високих температур;
  • підходить для територій з невеликим вологозабезпечення;
  • прекрасний зміст кормових одиниць.

Силосні насіння фасуються в мішки, що полегшує транспортування товару. Інтернет-магазин “Яблуком” пропонує доставку насіння сорго на силос в великі і маленькі міста України.

Сорго в деяких фермерських господарствах використовується в якості основного кормового елемента. Силос з цієї рослини незамінний взимку в раціоні годування багатьох тварин. Готовий силос має відмінні смакові якості, оптимальне енергетичне зміст.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Селекція
Форма
ФАО
Тарна одиниця
Потенціал врожайності
Рекомендована норма посіву
Стійкість до посухи
Найкращі області для вирощування
Стійкість до хвороб