Насіння соняшнику Піонер

Шукаєте залишки насіння за хорошою ціною? Напишіть нам на Вайбер 096 967 55 31 і отримайте повний прайс лист

 

Акционные товары

Як обрати насіння соняшнику Піонер на посів?

Насіння соняшнику від виробника Піонер – це універсальний набір гібридів як для класичної технології вирощування, так і для гербіцидних. Насіння Піонер однаково хороше і в посушливих регіонах, і в зонах з хорошим кліматом і ґрунтами. Важливо, тільки правильно вибрати гібрид соняшнику Піонер для вашого поля.

У портфель компанії Піонер на сезон 2020 року внесено 18 гібридів соняшнику:

  • 5 класичних лінолевих;
  • 8 під гербіцидні технології;
  • 4 високоолеїнових гібридів

Щоб краще зрозуміти який купити соняшник Піонер, необхідно розібратися в асортименті докладніше.

Соняшники Піонер для традиційної технології вирощування

У цю групу входить 5 різноманітних гібридів соняшнику. Ми будемо розглядати кожен з них по адаптивності до регіону.

Кращі гібриди соняшнику для Півдня від компанії Піонер – це P62LL109 і PR64F66. Обидва соняшники мають максимальний бал засухостійкості. Відмінна риса кожного – толерантність до вовчка та період вегетації.

P62LL109 – ранній гібрид зі стійкістю всього до 5 рас вовчка. Він підійде для вирощування в південних областях, але на чистих від паразита полях.

PR64F66 – кращий гібрид по стійкості до вовчка та посухи на ринку України. Соняшник PR64F66 вже кілька сезонів тримає лідерські позиції по врожайності в тих регіонах, де дуже сухо і багато вовчка. Найкраще підійде для Херсонської, Запорізької, Донецької, Одеської (південь) областей.

Ще один гібрид з хорошою генетичною стійкістю до вовчка (7 рас) – P64LL129. Це новинка поточного сезону. P64LL129 всього на 1 бал поступається флагману PR64F66 по посухостійкості, тому його краще висівати в більш північних областях, ніж Ф66.

Оптимальними для посіву соняшника P64LL129 будуть Дніпропетровська, Миколаївська, Донецька, Кіровоградська області. У цих регіонах також багато вовчка, але ситуація краща з опадами.

Для Центральних і Північних областей ми радимо купити насіння соняшнику Піонер P63LL06 або P64LL125.

Насіння соняшнику Піонер під Гранстар

Особливою популярністю на ринку нашої країни користуються насіння Піонер під Гранстар, а саме Піонер 25 і Піонер 99. Розберемося, ніж заслужили любов фермерів ці гібриди соняшнику.

P64LE25 (або 25 Піонер) – гібрид, стійкий до 50 г Експресу і має подвійну систему захисту від вовчка. Популярний цей соняшник в Центрі України, так як має всього 6 балів за посухостійкості. Але, врожайність цього соняшнику Піонер не нижче 4т / га в цих областях.

Другий за популярністю, але не гірше соняшник P64LE99. Також має генетичний імунітет до 50 г гербіциду і 2 ступеня захисту від вовчка. Гібрид Піонер 99 – інтенсивного типу, здатний давати врожайність 38-40 ц / га на високому агрофоні. Рекомендований виробником для вирощування в Східно-південному регіоні України.

Менш популярні гібриди Піонер під Гранстар це – P63LE10, P63LE113, P64LE119, P64LE121, P62LE122.

Насіння соняшнику Піонер під Євролайтінг

У напрямку імі- гібридів компанія Піонер не особливо успішний. В асортименті по одному гібриду для класичної євролайтінгової технології, і новинка для Clearfield +.

P64LC108 – гібрид соняшнику Піонер під Євролайтнінг. Має стійкість до гербіциду і до 7 + рас вовчка. Виробник радить брати P64LC108 на посів в Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Донецькій, Харківській та Луганській областях. Показник врожайності по цих регіонах – від 229 до 32 ц / га.

P64LP130 – новинка сезону 2020. Підійде для тих регіонів, що і P64LC108. Відрізняється максимальною стійкістю до посухи серед гібридів Піонер. З нами під технологію Clearfield +, але стійкий до вовчка, навіть без гербіциду.

Високоолеїнове насіння соняшнику Піонер

Високоолеїнових гібридів в портфелі Піонер всього 4, але ви точно зможете знайти підходящий для вашого регіону.

Всі гібриди цієї групи мають в назві літери НН, тому ви легко розпізнаєте їх серед інших соняшників – P64HE118, P64HH123, P64HH106, P63HH111.

Як бачите в прайс-листі Піонер можна знайти соняшник під будь-який запит, поле і регіон. Правда, важливо розуміти, що крім того, що соняшник Піонер – це преміум-сегмент і ціна на насіння Піонер не низька, ці гібриди вимагають високого рівня агротехнології.

Якщо ви зважитеся купити насіння соняшнику Піонер, оформити замовлення можна на сайті або за телефоном. Крім того, наші агрономи нададуть вам рекомендації по технології вирощування, щоб інвестиції в дороге насіння принесли вам гідну прибуток.

Звертайтеся до нас для підбору ідеального гібрида для вашого поля і складання технології.

Максимальний результат можна отримати тільки при комплексному підході до вирощування.

Хороших урожаїв!

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×

Селекція

Технологія вирощування

Виробник

Рік врожаю

Стійкість до посухи

Найкращі області для вирощування