Насіння кукурудзи на зерно

Насіння кукурудзи на зерно купити вирішують більше 80% фермерів, які вирощують цю культуру.

Гібриди зернового напрямку при грамотному підборі і хорошій технології вирощування показують врожайність від 7 до 15 т / га.

Вибирати аграрію є з чого. Дистриб’ютори та виробники пропонують насіння кукурудзи української селекції, французької селекції, сербської та навіть американської селекції. Різні ціни на насіння кукурудзи ведуть за собою відповідно і різні продуктивні можливості гібридів.

Насіння кукурудзи на зерно української селекції краще брати для неінтенсивного вирощування на невеликих площах. Середня врожайність за такої технології складає 6-8 т / га при вологості 20-27%.

Підбираючи гібрид кукурудзи української селекції, слід дуже ретельно вибирати оптимальний для регіону ФАО. Якщо ФАО буде великий для вашої області, то показники вологості зерна можуть бути на рівні 30-35%.

Насіння кукурудзи сербської та французької селекції теж мають не дуже високі показники вологовіддачі, але формують високу врожайність. Для цих гібридів хороший показник 7-10 т / га.

Стандартом вологовіддачі і врожайності є насіння кукурудзи американської селекції. Максимальні показники врожайності з оптимальним показником вологості ви отримаєте з гібридів Монсанто або Піонер. Гібриди кукурудзи цих виробників рекомендовані для інтенсивної технології вирощування.

Де купити посівний матеріал кукурудзи?

Купити насіння кукурудзи в Яблуком ви можете за пару кліків якщо визначилися з гібридом або скористатися допомогою консультантів. Замовляючи посівний матеріал у нас, ви можете бути впевнені в його якості.

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть вибрати оптимальний варіант посівного матеріалу під ваші умови вирощування.

Відвантаження товару проводиться в день замовлення.

Доставка насіння кукурудзи на зерно здійснюється в усі регіони України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×

Селекція

Призначення

ФАО

Врожайність

Вологовіддача

Країна виробництва

Виробник

Рік врожаю

Стійкість до посухи

Найкращі області для вирощування

Стійкість до холоду

Здатність формувати 2 качана

Придатність для вирощування в монокультурі

Тип насіння