Люцерна

Люцерна відноситься до кормових трав, є цінним джерелом білка для тваринництва. У люцерні є багато інших поживних речовин. Насіння цієї рослини бувають різних видів, мають неоднаковий вегетаційний період. Купити якісне насіння люцерни можна в інтернет-магазині “Яблуком”.

Переваги культури

Така кормова трава користується підвищеним попитом серед досвідчених аграріїв. Щоб отримати високий урожай, необхідно серйозно зайнятися підготовкою ділянки. Відсутність бур’янів і грудок, гарне вирівнювання і оранка грунту – все це забезпечить бажаний результат.

Люцерна має низку таких переваг:

  • посухостійкість;
  • довголіття;
  • здатність до підвищення родючості грунту;
  • висока поживність і продуктивність;
  • швидке зростання після скошування;
  • запобігання ерозійних процесів.

Використовується кормова трава у виробництві сіна, брикетів, гранул і іншої продукції. Саме люцерна має високу поживну цінність, а також кормовими переваг.

Як вирощувати?

Для насіння люцерни підходять не всі грунту. Культура любить ділянки з хорошою аерацією, з високою водоудерживающей здатністю. Не варто вибирати для люцерни засолені, вологонепроникні або торф’яно-болотні грунти.

Культура чутлива до бур’янів, тому є сенс використовувати гербіциди. Попередниками для люцерни можуть бути зернові культури.

Кормова трава вимоглива до вмісту в ґрунті добрив. Вкрай бажано своєчасно вносити мінеральні добрива, які містять фосфор і калій. Припосівне внесення добрив не тільки збільшує врожайність, але і підвищує стійкість трави до несприятливих умов. Проводити підживлення добривами рекомендується також після кожного укосу люцерни.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...