Протруйники від шкідників

Фермери все частіше вважають за краще доповнювати фунгіцидну обробку насіння застосуванням інсектицидного протруйника.

Чому ця операція стає все більш актуальною? В силу того, що кількість культур в сівозміні українських аграріїв скорочується, фітосанітарний стан полів погіршується з кожним роком. Вирощуючи монокультурні сівозміни, сам фермер сприяє розвитку більшої заселеності поля шкідниками, які пошкоджують сходи на ранніх етапах. Вже нікого не здивуєш передискованими полями соняшнику після пошкодження совкою або довгоносиком. Таку ситуацію можна попередити тільки використанням інсектицидів для обробки насіння перед посівом.

Інсектицидні протруйники найчастіше мають у складі імідаклоприд або тіаметоксам. Ці діючі речовини є найбільш ефективними для довгострокового захисту посівів. Дуже важливо дотримуватися рекомендованої норми використання інсектициду. Мінімальні норми гарантують захист до 3 тижнів, збільшення норми на 1 л / т додає до 3 додаткових днів захисту.

Які проблеми ви можете попередити, використовуючи інсектицидний протруйник?

На зернових – хлібна жужелиця, блішки, злакова муха; на соняшнику – дротяники, совка, довгоносики; ріпак – блішки, грунтові шкідники; кукурудза – дротяники, шведська муха.

Пам’ятайте, що профілактика обійдеться вам дешевше, ніж вирішення проблеми.

При обробці інсектицидним протруйником перед посівом, паростки вже є токсичними для шкідника, він гине відразу після пошкодження рослин. Якщо ви вирішуєте проблему з шкідником в міру виникнення, ризик того, що шкідник з’їсть більшу частину посіву досить високий.

Для ефективної дії інсектициду по вегетації необхідно до 7 днів, тому шкідник завжди має фору. Зважуйте всі моменти і приймайте правильне рішення для захисту врожаю.

Протруйники вид жужелиці та інших шкідників

Однією з головних проблем у вирощуванні зернових є ураження ранніх сходів турунами (жужелицею). Найчастіше ця проблема виникає на монокультурних полях, коли ви сієте зернові по зернових. Але, це не означає що потрібно протруювати насіння інсектицидним протруйником тільки в такому варіанті посіву.

Дуже часто жужелиці мешкають в лісосмугах, тому ви можете знайти ділянки з’їдені турунами поблизу лісів або лісосмуги.

Звичайно, з туруном можна боротися і по вегетації, але такий захист обійдеться вам в рази дорожче на 1 га, до того ж буде менш ефективною, так як жужелиця належить до прихованоживучих шкідників.

Агрономи Яблуком радять захищати посіви зернових від жужелиці за допомогою обробки насіння інсектицидним протруйником. Для обробки можна брати як протруйники на основі імідаклоприду, так і на базі тіаметоксаму. Крім турунів, ці протруйники також захищають від совки, злакової мухи та інших грунтових шкідників.

Купити інсектицидні протруйники оптом в Україні можна в інтернет-магазині “Яблуком” за чесними цінами.

Безкоштовна доставка інсектицидних протруйників в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Завантаження...
Фільтр
×
Фильтрация по цене

Тип дії

К-сть насіння для оброблення

Кількість компонентів

Виробник